plakát seriálu

Pan Am

(Pan Am)

Epizoda 1×06 – Pravé zboží (The Genuine Article)
98 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Pan Am letí do Ria. Kate zůstává doma a randí s Nikem. Od Richarda ale dostane nemilý úkol.. Maggie má problémy s vedením, hrozí jí vyhazov. Využije jednu náhodně nabytou informaci k tomu, aby si práci udržela. Dean pokračuje v románku s Ginny.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Dean pokračuje ve svém románku s víceprezidentovou milenkou Ginny.

Maggie se musí zpovídat za urážky, které řekla zaměstnankyni Pan Am, která vážila Lauru a měla k její váze nemístné poznámky. Její složka se projednává a Maggie dostane zákaz létat, ale jelikož Pan Am letí do Ria a nikdo jiný portugalsky neumí, stejně letí.

Kate dostane zákaz letět. Vedení někde ztratilo její průkaz o očkování. Navíc má telefon, že ji v domě praskla trubka. Od Richarda.

Lauru fotí do dalšího magazínu. Maggie se snaží vetřít do fotosnímků Laury. Potřebuje publicitu, aby si udobřila vedení.

Kate stále randí s Nikem. Nyní ale od Richarda dostane další úkol - vyzjistit jeho politické názory.

Ginny opět letí s Deanem. Už v podstatě celý let tráví s piloty v kabině. Letušky to nevidí rády, ale nemůžou nic dělat. Ginny vyklouzne, že její šéf už v Riu je. Dean je ihned otrávený.

Kate je na rande s Nikem. Neví, jak nahodit téma politika. Nakonec se na to vykašle a užije si den.

Laura s Maggie nakupují na trhu. Maggie uklouzne, že věci jsou kradené a Laura má černé svědomí. Navíc tam přijede policie a obě dívky zatkne. Když Laura chce, aby je z tama Maggie dostala, ale ta se jí přizná, že neumí portugalsky.

Dean, Ted a Colette jsou v restauraci. Přijde tam víceprezident s Ginny a poté, co Ted odejde, jde čtveřice na společnou večeři. Ginny flirtuje s Deanem, ten se jí snaží ignorovat.

Kate se podaří dostat Nika na politickou notu. Vede si dobře, Niko nic netuší. Richard přizná Kate, že chtějí po Nikodvi, aby špehoval pro USA. Kate se ho musí pokusit dostat na jejich stranu.

Ted dostane Lauru a Maggie z vězení. Laura se s ní nebaví. Na Maggie všechno dolehne, její minulost, Laura, její problémy s vedením společnosti.

Ginny jde za Deanem. Ten už je unavený z jejich vztahu, z toho, že se musí stále skrývat a přetvařovat. Ginny mu ale řekne, že ho miluje. Vše slyší Maggie.

Maggie uvidí víceprezidenta, který jí není ochotný pomoct s jejími problémy. Na oplátku mu nabídne informaci, která ho jistě bude zajímat... Maggie si zachránila své místo, kvůli tomu ale zradila Deana.

Hlavní postavy
Maggie Ryan
Kate Cameron
Ted Vanderway
Laura Cameron
Colette Valois
Dean Lowrey
Vedlejší postavy
Niko Lonza
Everett Henson
pan Claymore
profesor Kolker
Ginny Saddler
Graham
Richard Parks
Sanjeev
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevPravé zboží
Původní názevThe Genuine Article
Rok natočení2011
Premiéra30. října 2011
Česká premiéra10. srpna 2013
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka42 minut
Sledovanost premiéry5 460 000 diváků
Autoři profilu epizody