plakát seriálu

Pan Am

(Pan Am)

Epizoda 1×13 – Románské jazyky (Romance Languages)
97 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Dean se nadobro rozejde s Ginny, ta si to ale nenechá líbit a pronásleduje ho do Říma. Colette si v letadle rozumí s dvanáctiletým Charliem, s Deanem ho pozvou na večeři. Lauru trápí to, že jakožto moderní žena stále nepřišla o panictví. Kate se musí rozejít s Nikem.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Laura a Maggie jsou na výstavě aktů jejich přítele Grahama. Lauru fotky moc zaujmou, líbí se jí také anonymita - lidem není vidět do tváře. Ptá se Grahama, koho všeho fotí.

Kate si užívá s Nikem.

Dean se nadobro rozejde s Ginny. Ta to ale nebere moc dobře. Ginny po něm na ulici začne házet skleněné flašky.

Do Říma letí duchovní představení na druhý vatikánský koncil.. Vedle jeptišek sedí novomanželé, kteří se velmi odvážně líbají. Poté, co jsou půl hodiny na záchodě, Laura raději řekne pilotům, aby zařídili turbulenci.

S Pan Am letí dvanáctiletý Charlie. Jeho rodiče jsou rozvedení a každý žije na jiném kontinentě. Charlie je velmi vzdělaný a Colette ho zaujme. Dean s Colette ho pozvou na večeři.

Kate v Římě někdo vyhrožuje, aby se rozešla s Nikem. Volá Richardovi, který jí říká, že se možná bude muset Kate na chvíli uklidit do bezpečí. Stejně jako předtím Bridget.

V Římě v hotelu na Deana čeká Ginny. Když ji Dean nechchce zpátky, Ginny si rozbije hlavu o okno. Dean s ní jde do nemocnice, musí proto zrušit večeři s Colette a s Charliem. Charlie se na večeři pokusí Colette políbit.

Další ráno Ginny zavolá do nemocnice Colette. Ta tam najde Deana a ani není překvapená. Ginny jí řekne, že nechce a neumí být sama. Navíc jí přizná, že se s ní víceprezident rozešel proto, že mu jedna z letušek řekla o jejím románku s Deanem.

Laura je na prášky z toho, že jakožto moderní žena zatím neztratila své panictví. Kate jí říká, že moderní žena může být panna.

Colette nepřímo obviní Maggie z toho, že práskala na Deana. Maggie je zakřiknutá.

Richard řekne Kate, že pro její bezpečnost se musí s Nikem rozejít. Kate zahraje vystrašenou holčičku dokonale, Niko jí uvěří vše.

Laura jde za Grahamem. Chce po něm, aby ji nafotil nahou. Nejde o sex, ale o její sebevyjádření.

Hlavní postavy
Maggie Ryan
Kate Cameron
Ted Vanderway
Laura Cameron
Colette Valois
Dean Lowrey
Vedlejší postavy
Niko Lonza
Everett Henson
Graham
Ginny Saddler
Richard Parks
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevRománské jazyky
Původní názevRomance Languages
Rok natočení2012
Premiéra12. února 2012
Česká premiéra17. srpna 2013
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka41 minut
Sledovanost premiéry2 570 000 diváků
Autoři profilu epizody