plakát seriálu

Pan Am

(Pan Am)

Epizoda 1×02 – Vždycky nám zůstane Paříž (We'll Always Have Paris)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Pan Am letí do Paříže. Na Lauru a Kate čeká v letadle překvapení. Dean stále netuší, kam zmizela Bridget. Matka Laury se jí pokusí dát znovu dohromady s Gregem, kterého Laura nechala stát u oltáře. Kate má první úkol jakožto tajná agentka FBI.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Dean potká po cestě na letiště Colette. Její taxík má píchlé kolo a Dean jí nabídne odvoz a dokonce ji nechá řídit.

Laura se těší do Paříže. S Kate si už od dětství plánovaly, že se tam spolu podívají, a konečně ten moment přichází.

Letušky se váží a Laura dostane vynadáno, že přibrala půl kila. Maggie tomu přihlíží a ironicky vážící dámě řekne, že je na řadě ona. Do situace se vloží co-pilot Ted a dívky vysvobodí.

Kate se sejde s Richardem. Ten jí dá balíček, který musí v Paříži předat tajnému kontaktu. Kate vidí na letišti svou matku a je vyvedená z míry. Paní Cameronová letí s oběma dívkami do Paříže, dcery se před ní schovávají. Máma zatím neví, že se Laura stala letuškou.

Kate si jde s mámou promluvit. Paní Cameronová již viděla Life magazín, kde je na titulní straně Laura v uniformě Pan Am. Kate odejde a pošle Lauru, ať si s mámou promluví.

Maggie obtěžuje jeden cestující a ona mu zabodne vidličku do nohy. Ostatní dívky mají strach, aby na společnost nepodal stížnost.

Dean vzpomíná na Bridget. Stále neví, kde je a proč rezignovala. Flashback ukazuje, jak Dean s Bridget tančí v klubu, a k Bridge přijde kontakt. Dean si myslí, že po ní Franouz jede a žárlí, snaží se ji ochraňovat.

Laura řekne Kate, že máma chce, aby šli všechny tři na snídani. Kate odmítá a vzpomíná, jak ji máma seřvala, když Lauře po útěku z domova balila kufry. Obvinila ji, že jí Lauru odtáhla pryč. Kate v návalu vzteku matce řekla, že se Laura přihlásila k Pan Am.

Paní Cameronová přivedla do Paříže za Laurovou taky Grega. Laura je upřímně nešťastná, řekne matce, že Kate měla ve všem pravdu a utíká za Kate. Kate jde naštvaně za mámou, vyruší ji tam ale Bridge, která je tajným kontaktem.

Colette a Dean jdou do klubu, kde Dean byl s Bridge před půl rokem. Majitel podniku Colette řekne, že Bridge může mít ráda své přítele, ale miluje pouze svého manžela. Dean je v šoku.

Kate předá Bridge balíček. Řekne, že se kvůli tajné práci musela Deana vzdát. Uvnitř je její nová identita. Bridget totiž byla při posledním úkolu odhalena a nyní se musí skrývat, protože jí jde o život. Říká Kate, aby byla opatrná.

Greg jde za Laurou do hotelu. Ta mu řekne, že touží po dobrodružství, je ještě moc mladá na usazení. Říká mu, že ji Greg musí nechat jít. Greg se s ní rozloučí.

Dean je opilý a flirtuje s Colette. Tančí spolu.

Hlavní postavy
Maggie Ryan
Kate Cameron
Bridget Pierce
Ted Vanderway
Laura Cameron
Colette Valois
Dean Lowrey
Vedlejší postavy
Walter Elkins
Richard Parks
Judith Cameron
Sanjeev
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevVždycky nám zůstane Paříž
Původní názevWe'll Always Have Paris
Rok natočení2011
Premiéra2. října 2011
Česká premiéra13. července 2013
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka42 minut
Sledovanost premiéry7 760 000 diváků
Autoři profilu epizody