plakát seriálu

Panelák

(Panelák)

Epizoda 2×35 – Karlova minulost (Karolova minulosť)
93 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Michal Bajza se chce setkat s Dáriem. Jarmila souhlasí se stěhováním, má však jednu podmínku. Angie se dozvídá o Karolově minulosti.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Angie zaútočí na Karola. Ví, že 50 000 z rezervy vzal on. Karol se přizná, tvrdí, že peníze půjčil Edovi. Angie je z něho zklamaná, štve ji, že se jí nesvěřil. Celou situaci se snaží zmírnit Betka.

Zuzana je zaskočená Michalovým požadavkem. Chce se sejít s Dáriem. Má z toho strach, neví, o čem budou mluvit. Nakonec rezignuje a dává Michalovi Dáriovo číslo. Milana přemlouvá otec, aby se dal zase dohromady s Danielou. Neuspěje.

Jarmila navrhuje Jakubovi, že se odstěhuje pouze pod podmínkou, že bude moct kdykoli navštívit svou vnučku. Jakub to bere jako samozřejmost, Jarmila mu naznačuje Ivaninu převahu v závažných rozhodnutích. Jakub matčinu podmínku oznámil Ivaně, která v tom vidí háček. Zatím netuší, co Jarmila vymyslela.

Emil by šel rád na pohřeb Rybárikové. Jana ale účast na rozlučce s bývalou kolegyní odmítá. K Angie a Karolovi přichází na návštěvu babička. Protože Karol zapomněl, že ji pozval, je Angie zaskočená. Babička se seznámí s Betkou, nezapomene podotknout, že cizí žena v bytě je velkým pokušením. Angie se po chvílí dozvídá zajímavé informace o Edově a Karolově minulosti. Babička je přesvědčená, že z jejího vnuka je už hodný chlapec. Večer vrátí Karol půjčené peníze do obálky. Angie ho požádala, aby přerušil kontakty s Edou. Není to však jednoduché.

Zuzana je při záchraně manželství aktivnější než Michal, který je z celého problému jakýsi zmatený.

Hlavní postavy
barmanka Mária Kittlerová
Milan Kordiak
Karol Mázik
Ivana Švehlová
Jakub Švehla
Michal Bajza
Jana Nitschneiderová
Emil Blichár
Zuzana Bajzová
Vedlejší postavy
Jarmila Švehlová
Milanova bývalá žena Daniela
Dárius - učitel angličtiny
Milanův otec
Režie
Scénář
Informace k epizodě
Český názevKarlova minulost
Původní názevKarolova minulosť
Rok natočení2008
Premiéra17. října 2008
Typ epizodyStandardní epizoda
Autoři profilu epizody