plakát seriálu

Panelák

(Panelák)

Epizoda 2×07 – Řidičák (Vodičák)
92 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Jakub havaroval ve své škodovce. Ivana za ním jde společně s Michalem. Eva navštíví Milana v jeho bytě. Jana se chastá na zkoušku do divadla. Angie s Karolem pořád řeší svou sázku.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Jakub havaroval ve své škodovce. Ivana za ním jde společně s Michalem. Jakubova zranění nejsou vážná, ale Ivana zuří, protože neměl škodovku pojištěnou.

Eva navštíví Milana v jeho bytě, kde je i Ria. Položí mu přímou otázku – zajímá ji jeho vztah k Agátě. Milan neumí dát přímou odpověď. Eva mu vynadá, že je zbabělec, a naštvaně odchází.

Jana se chastá na zkoušku do divadla. Její kostým je vhodným tématem na Emilovy posměšky, stejně ironicky reaguje i na taxík, který si Jana objednala.

Angie s Karolem pořád řeší svou sázku. Karol má dvě práce a chodí domů hrozně unavený. Angie trvá na tom, aby si vzali nájemnici.

Agáta s Evou vymyslí na Milana past. Předpokládají, že bude žárlit, když Agátu uvidí v baru s fešákem, kterým má být jejich kamarád Pali.

Michal se chce milovat se svou ženou, ta se ale vymlouvá. Michal je zoufalý, nechápe ji.

Emil je rozhodnutý obnovit si řidičák, ale Jana se o tom nemá dozvědět. Angie vymyslela způsob, jak to udělat. Emil řekne Janě, že chodí s Dunčem na cvičák. Zatímco bude v autoškole o psa se postará Angie.

U Ivany v poradně je pan Suchý se synem. Otce kromě toho zajímá i volný prostor bývalého masážního salonu, který by si rád pronajal. Ivana mu slíbí, že zařídí setkání s majitelem.

Angie řekne Karolovi, že jich bude ještě o jednoho víc. Karol si myslí, že budou mít dvojčata.

Jakub si chce ve volné prostoru v paneláku otevřít pobočku pojišťovny.

Hlavní postavy
barmanka Mária Kittlerová
Agáta Fodrászová
Karol Mázik
Milan Kordiak
Ivana Švehlová
Jakub Švehla
Michal Bajza
Jana Nitschneiderová
Emil Blichár
Zuzana Bajzová
Vedlejší postavy
Agátina sestra Eva
pan Suchý
Režie
Scénář
Informace k epizodě
Český názevŘidičák
Původní názevVodičák
Rok natočení2008
Premiéra9. září 2008
Typ epizodyStandardní epizoda
Autoři profilu epizody