plakát seriálu

Paris Hilton: Moje nová nejlepší kamarádka

(Paris Hilton's My New BFF)

Názory uživatelů

Růžová husa

Na tohle si vzpomínám. Musím přiznat, že jsem viděl všechny díly na MTV. A důvod je zcela zřejmý.

Není to zas tak dávno co jsem se tu zabýval Gigoly, alias trapnou americkou reality show a ejhle! Máme tu další vrchol trapnosti. Jestli jsou Američané v něčem mistři tak je to natáčení absolutně zbytečných a nic neříkajících reality show.

Takže jak tu vtipně poznamenala "Marťa", máme tu jednu nafoukanou husu, která hledá kamarádku. K sobě si pozve partu holek, které fičí patrně na nějakých těžkých drogách a společně zažívají dobrodružství v showbyznysu.

Jestli je vaše IQ na dostatečné výši a hledáte zábavu, nad kterou nemusíte absolutně vůbec přemýšlet, směle koukejte. Paris vám poskytne opravdu spoustu důvodů proč se smát. A já se smál hodně a často.

Kvalita seriálu už je věc druhá. Ale přiznejme si to na rovinu, nikdo se na tohle nekouká, protože hledá neskutečný kvalitní zážitek.

10 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

...

Nikdy jsem neměla Paris ráda. Vždycky mi přišla jako nafoukaná husa. Ale tohle už předčí všechno. Fajn, chce nej kamarádku, to jí nezazlívám, ale aby to musela dělat jako reality show, to je podle dost na hlavu. Stejně jako slzavé potoky těch, kteří vypadli. Viděla jsem asi dva a půl dílu, ale příště radši budu drhnout kartáčkem plesnivou zeď nebo stát za velké bouřky na vysokém kopci s měděnou tyčí v ruce.

10 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí