plakát seriálu

Paterčata

(Paterčata)

Názory uživatelů

A jejej.

Zatím jediný seriál/dokument, kterému jsem dala 0 procent. Proč?

Protože jsem při jeho sledování byla tak zklamaná a naštvaná! Kolem paterčat se strhla fakt obrovská bouře. Pamatuji si je z dob, kdy byli všude ve zprávách. Byla to opravdu velká "senzace". Ale to co nám nabídli naše obrazovky..Ach bože.

Ano nejsem matka, mé jedině dítě je můj pěti letý pes. Malý, umazlený čivavák. Perfektní parťák do mého života. <3 Ale mám malého bráchu. Takže nějakou to výchovou jsem si prošla a můžu říct že jsem maximálně perfektně připravená do života mít vlastní děti. I tak ale chápu, že malý pes či malý bratr je oproti pěti dětem naprosté nic, ale opravdu mě hodně naštvalo, hlavně ze strany matky dětí, to věčné naříkání, to neustále stěžování a brečení do kamer, že nikdo, jak my lidé tak i naše vláda jím nepomůže? Díky, to mi stačilo fakt jednou a jestli tohle zas bude hrát někdy v televizi tak se tomu minu obloukem!

Jakože vážně? co ty kočárky? Finanční pomoct od všelijakých lidí? Všelijaké dárky v podobě plínek, oblečení apod? To jím příjde málo? Že jím zdravotní agentura nebo co to bylo, neustále posílala dvě vychovatelky a matka byla stále nespokojená a jednu po druhé neustále vyhazovala? Když na to byla sama bylo zle. Když na to měla lidi, ještě k tomu z oboru, byla chytrá jak frekvence 1, že ona by to udělala líp a že ty ženské jsou špatné a nashle. Vy už k nám nechodťe však agentura mi zas zítra pošle nějakou jinou. Bože, jen jak tohle píšu chytám zase nervy.

Myslela jsem si že při sledování se dozvím nějaké jiné informace a ne jenom to jací jsou chudáci, že jím NIKDO nepomůže. Přitom té pomoci měli až až. Ale to jím přišlo málo. No jaká to škoda. Předtím jsem tuhle rodinu hodně obdivovala, po shlédnutí téhle "komedie"? obdivuji jedině otce dětí, který do toho všeho chodí do práce a ráno vstává velmi brzy a stěžuje si? Vadí mu neustále něco? Ne! Před ním klobouk dolů.

Tak snad se rodině teď daří líp. Nepochybuji že by z takového natáčení nedostali ani korunu. Takže by maminka mohla snad být aspoň trochu spokojená a doporučuji nějakou menší částku vložit do ochrany aby jsme je za chvíli v televizi neměli zase s dalšími paterčaty. ;)

0 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé