plakát seriálu

Pekelná kuchyně

(Hell's Kitchen)

Epizoda 10×16 – 6 Chefs Compete
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Top 6 oslavuje černé zástěry. Všichni nyní hrají za jeden tým, červené a modré týmy již neexistují.

Je čas na první individuální soutěž. Soutěžící pracují v týmech ve dvou. Týmy musí ochutnat Ramsayho jídlo a jen podle vizuálního hlediska a chuti musí tento pokrm sami vytvořit.

Nejblíže originálnímu jídlu byla dvojice Dana a Clemenza. Ti vyhráli den na pláži. Poražení musí připravit restauraci na večer - žehlení, čištění skla a prostě celých prostorů.

Večer: Soutěžící hrají za jeden tým, mají ovšem konkurenci. Ve druhé kuchyni bude proti nim soutěžit jiný tým. Jsou to soutěžící, kteří se v minulých ročnících umístili na druhém místě: Russel (8. série), Jay (7), Kevin (6), Paula (5), Bonnie (3), Virginia (2).

Zatímco hvězdný tým ihned začne předvádět bezchybný výkon, současným soutěžícím se nedaří hned od začátku, když Robin zkazí obyčejný salát Caesar. Nevzdávají se ale a začínají hvězdné hosty dohánět. Pak ovšem nastane nedorozumění, kuchaři přestanou komunikovat a vše jde od desíti k pěti.

Clemenza a Robin jdou pomoct s rybou Daně, ovšem ještě více ji zkazí. Ramsay má dost, když se vedoucí stanice Dana vymlouvá na ostatní. Vezme si ji pryč z kuchyně a dává jí důrazně najevo, že si svou stanici musí hlídat.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Vyřazování:

Hvězdný tým na plné čáře vyhrál kulinářský souboj. Ramsay řekl soutěžícím, že dohromady jako tým musí přijít se dvěma jmény, koho nominují na vyřazení.

Soutěžící nominovali Robin a Clemenzu.

Ze soutěže nakonec vypadla Robin.

Hlavní postavy
sám sebe - šéfkuchař
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český název6 Chefs Compete
Původní název6 Chefs Compete
Rok natočení2012
Premiéra13. srpna 2012
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka43 minut
Sledovanost premiéry6 580 000 diváků
Autoři profilu epizody