plakát seriálu

Pekelná kuchyně

(Hell's Kitchen)

Epizoda 10×20 – Winner Chosen
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Justin má hned na začátku potíže se svým týmem. Clemenza je naštvaný, že se nedostal do top 2, a všemožně se snaží Justinovi znesnadňovat práci. Justin si s ním ale promluví a Clemenza se uklidní a slíbí mu, že předvede v kuchyni to nejlepší, co dokáže.

Oba týmy hned ráno připraví pro Ramsayho vzorky jejich menu. Ten ochutná a dává kritiku. Zatímco Christina projde téměř bez výtek, Clemenza nestíhá a přitápí Justinovi pod kotlem. Gordon má pro Justina pěkných pár poznámek, jak jeho menu vylepšit. Přece jen jídlo musí splňovat jeho standardy.

Večer: Christina začne správnou nohou a její předkrmy se pravidelně dostávají z kuchyně k hostům. U Justina ovšem předkrmy váznou kvůli Roycovi, který nedokáže usmažit rybu.

Dana začíná zaostávat a zdržovat Christinin tým. Nakonec ale svoje hřebenatky zvládne a tým dodělá všechny předkrmy.

Justin se snaží vyexpedovat první hlavní chody, ale Clemenza začíná být velmi nesoustředěný a nedokáže nic uvařit pořádně.

Jídlo chodí z kuchyně, ale také se vrací zpátky. Justinovi přijde hlavní chod, který je vevnitř studený. Opět je na vině Royce.

Oba finalisté mají problémy. Dana nezvládá ryby a Barbie vysušuje staky. Nakonec ale oba soutěžící zdárně dokončí večeře.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Vyhlášení:

Ramsay dlouho a pečlivě rozmýšlí, kdo bude vítěz. Myslí na všechnyminulé služby, využívá také hodnotící kartičky od hostů.

Vítězem desáté řady Hell's Kitchen se nakonec stává Christina.

Hlavní postavy
sám sebe - šéfkuchař
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevWinner Chosen
Původní názevWinner Chosen
Rok natočení2012
Premiéra10. září 2012
Typ epizodyPoslední epizoda série
Délka43 minut
Sledovanost premiéry6 270 000 diváků
Autoři profilu epizody