plakát seriálu

Plastická chirurgie s. r. o.

(Nip/Tuck)

Epizoda 6×11 – Dan Daly
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Sean a Christian obdrželi cenu miamské univerzity za vynikající výsledky v oboru. Návštěva alma mater vyvolává vzpomínky na studentské mládí. Sean se nakonec dozví, že "vynikající výsledky" představuje ve skutečnosti 200 tisíc dolarů, které Christian věnoval univerzitě, když si spočítal, že reklama, kterou jim cena zajistí, vynese víc.

Frustrovaný pacient Dan Daly trpí vzácnou chorobou, zvanou Lesch-Nyhanův syndrom, při níž dochází k nadprodukci kyseliny močové. Mimo jiné má za následek kompulzívní sebepoškozování. Christian je nadšen, vidí v něm zlatý důl.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Kimber je vdaná za Christiana, ale neustále pochybuje o jeho věrnosti. A má proč. Christian spí s Rebeccou, kterou dokonce přivedl do jiného stavu. Rozhodne se ale čelit následkům a nechá si provést vasektomii.

Sean je přistižen při sexu na toaletě v letadle. Jejich činnost je ale letuškou mylně kvalifikována jako příprava k teroristickému útoku, a tak jsou oba zatčeni. Půvabné obchodní cestující s čokoládou se podaří policii přesvědčit, že jí Sean prováděl Hemlichův manévr, protože jí zaskočilo. Kimber má novou profesi – pracuje jako dekoratérka a rozhodla se modernizovat vzhled kliniky McNamara/Troy.

Hlavní postavy
Dr. Sean McNamara
Dr. Christian Troy
Dr. Liz Cruz
zdravotní sestra Linda
Kimber Henry
Vedlejší postavy
Dan Daly
Dr. Curtis Ryerson
mladý Sean
mladý Christian
Professor Albini
Rebecca
Roger McGuinness
U.S. Marshall
desetiletý Dan Daly
Winnifred Cornell
mladá Julia
mladý Curtis Ryerson
otec v Danově flashbacku
muž na recepci
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevDan Daly (neoficiální název)
Původní názevDan Daly
Rok natočení2010
Premiéra6. ledna 2010
Česká premiéra12. srpna 2011
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka42 minut
Autoři profilu epizody