plakát seriálu

Play It Again, Dick

(Play It Again, Dick)

Názory uživatelů

Předvídatelné ale zábavné

Přes počáteční rozpaky jsem si nakonec Play It Again, Dick užila. Člověk to musí brát s nadhledem, nečekat od toho vysokou úroveň ale spíše parodické scénky a ohraná klišé.
Po pár dílech se to rozjede a přítomnost známých herců "hrajících" své postavy z Veronicy Mars jistě potěší každého fanouška tohoto seriálu. Navíc to má pouze 8 epizod dlouhých v průměru 9 minut, tudíž to nevyvolává pocit nekonečnosti.
Konečné rozuzlení je očekávané, ale o tom tenhle webseriál není - je dělaný čistě pro potěšení "marshmallows"... a upřímně, vidět útrpný výraz na tváři Kristen Bell, když má její postava říkat Dickovi, jak úžasný je detektiv, je prostě k nezaplacení! ;) A u závěrečné scény posledního dílu jsem se upřímně zasmála. Tahle parta mi prostě chybí a jsem ráda, že jsem je mohla na chvíli opět spatřit pohromadě.

70 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Hrôza

Ak ste náhodou nejakým nešťastným omylom našli tento seriál tak moje odporúčanie je určite ho nepozerať. Moje očakávania boli veľmi nízke, ale ani tie to nesplnilo, je to zlátanina trápnosti od začiatku až do konca vtipná bola možno jedna scéna z celého "seriálu".
10% len z to že sa tam objavili herci z Veronici Mars

10 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé