Pobřežní lýtka

Pobřežní lýtka (Son of the Beach)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Jasu šukavi

Notch je donucen zúčastnit se surfařského závodu, a utkat se tak se zločincem, kterého mají děti za svého hrdinu. Při zdolávání obrovské přílivové vlny má však značné potíže...

Adolf Manson, odsouzený zločinec, se modlí k Satanovi, aby mu přivedl do cesty muže, který ho dostal za mříže – Notche Johnsona.

Na stanici Pobřežních lýtek se zatím rozděluje pošta. Chip s B. J. dostanou pozvánku na přezkoušení, Notch předpověď počasí. Do Maliblbic se řítí vlna větší než tsunami – Jasu šukavi. Kvůli vlně se zavírá pláž, což těžce nesou děti, které si tu chtěly hrát. Za Notchem přichází starostka a žádá ho, aby vlnu sjel. Vzbudí to trochu toho nezbytného mediálního zájmu. Notch odmítá.

Chip a B. J. se zatím připravují na test. B. J. dostává další květiny od tajného ctitele. S Chipem se odejdou učit k B. J. domů.

Starostka dostane radu: Notch prý nechce vlnu sjet, protože podobná mu kdysi zabila otce. Ale je tu ještě někdo, kdo by vlnu jistě sjel – odsouzený zločinec Adolf Manson. Chip zatím B. J. prozrazuje, že on je ten tajný ctitel.

Notch má v úmyslu evakuovat pláž. Starostka mu ale představuje Mansona, který chce vlnu sjet výměnou za svobodu. Děti jsou unesené, vidí v něm superchlapíka. Notch skřípe zuby. Vypráví Kimberlee o svém otci a jeho skonu.

Děti si hrají s Mansonem a Notch se ptá otce v nebi, co má dělat. Objevuje se duch a radí mu, ať nemá strach. Bude s ním, až pojede na Jasu šukavi. Těsně před závodem Manson uvolní Notchovi ploutev na surfu. Když to Notch zjistí, ploutev připevní žvýkačkou. Manson padá, Notch vítězí. Je ale záchranář tělem i duší, a tak se odhodlá Mansona zachránit...
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon