plakát seriálu

Pobřežní lýtka

(Son of the Beach)

Epizoda 1×07 – Ochutnej mou buchtičku (Eat My Muffin)
93 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Notch musí zachránit jednu ze svých plavčic ze spárů sekty. Ztěžuje mu to však fakt, že je dívka pod vlivem drogy zvyšující sexuální chtíč...

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

B. J. trénuje s Chipem na turnaj v tetrbalu, vtom se však v moři začne topit muž. B. J. ho běží zachránit. Chytí ho, když se ale vrátí na pláž, má v ruce jen jeho příčesek.

Má výčitky, že udělala chybu. Za starostkou Massengilovou přijde starosta Beverlyhilloviček Edward James Málem. Před rokem se spolu na sjezdu starostů vyspali a Málem už nezavolal. Massengilová si je jistá, že její tým letos opět vyhraje turnaj v tetrbalu, a chce uzavřít sázku. Kdo prohraje, bude muset na veřejnosti vykonat něco ponižujícího. Co to bude, určí vítěz.

B. J. potkává na pláži dávnou kamarádku, která si vyslechne její trápení a zavede ji za Božským Rodem, duchovním, který před časem pomohl i jí. Rod jí nabídne, aby žila v jeho komunitě plné krásných žen. Když B. J. souhlasí, dá jí sníst muffin. B. J. pak jde na pláž za plavčíky a oznámí jim, že se nyní jmenuje Milky Way a že začíná nový život. Notch s ostatními se ji rozhodnou ze sekty vysvobodit. Kimberlee zjistí, že Rodova sekta Příchod království funguje také jako placená webová pornostránka, na které návštěvníci sledují dívky i při těch nejintimnějších činnostech, protože jsou v sídle sekty všude rozmístěny kamery. Notch s Kimberlee na stránkách najdou avízo, že dnes večer přijde B. J. s Rodem o panenství. Kimberlee jde do sekty s vymyšleným příběhem, Rod ji chce přijmout a dá jí muffin. Kimberlee předstírá, že ho jí, v nestřeženém okamžiku ho ale schová a uteče. Notch dá buchtičku k analýze profesorovi Miloševičovi. Zjistí, že jde o drogu, která zvyšuje sexuální chtíč. A najde i protijed. Notch s Kimberlee vtrhnou do sekty a poperou se se všemi ženami i Rodem. B. J. pak vezme zbraň a namíří na Notche. Kimberlee však na ni stříkne protilátku, B. J. se vzpamatuje a policie Roda zatkne.

Plavčíci spěchají na turnaj v tetrbalu, kde za B. J. zaskakuje Jamaica, která ale vůbec neumí hrát, a tak s Chipem prohrávají. B. J. se pustí do hry a nakonec vyhrají. Starostka mezitím snědla všechny muffiny, které Notch sebral Rodovi...

Hlavní postavy
Notch Johnson
B.J. Cummingsová
Chip Rommel
Jamaica St. Croixová
Kimberlee Clarková
poručík Steve Andrews / pes Steve
starostka Anita Massengilová
Hostující hvězdy
'Divine Rod' Petrie
Vedlejší postavy
Professor Milosevic
Big Dipper
Mayor Edward James Almost
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevOchutnej mou buchtičku
Původní názevEat My Muffin
Rok natočení2000
Premiéra1. srpna 2000
Česká premiéra18. prosince 2011
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka22 minut
Autoři profilu epizody