plakát seriálu

Pobřežní lýtka

(Son of the Beach)

Epizoda 1×11 – Osobní strážce (Star Is Boned, A)
93 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Slavný plavčík Notch Johnson se stává osobním strážcem ještě slavnější herečky, které stále někdo usiluje o život...

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

V Maliblbicích se natáčí film s hvězdou Reginou Streepovou. Při natáčení mořské scény ji začne pod vodu stahovat potápěč, ale Notch zasáhne a herečku zachrání. Její řidič Stevens Notchovi prozradí, že je to tento měsíc již třetí pokus o Regininu vraždu.

Jamaica se snaží sehnat peníze pro svou nadaci, která usiluje o zpřístupnění pláží lidem z gheta. Napadne ji udělat dražbu mužů. Starostka se moc těší, jak si vydraží Chipa. Ten to tuší, a proto požádá B. J., aby vždy starostku přehodila. B. J. to udělá, ale starostka ji varuje, že si pohlídá, zda opravdu za Chipa zaplatila. Když dojde k dražbě Notche, nabídne za něj Regina neuvěřitelných 100000 dolarů. Kimberlee se to ani trochu nelíbí. Po procházce na pláži chce jet Regina domů. Požádá Stevense, aby počkal v autě a nastartoval. Auto vybuchne. Notch se rozhodne stát se osobním strážcem hvězdy a nehne se od ní na krok. Regina se pokouší Notche svést. Vypráví jí o Mary, kterou miloval a kterou mu sežral žralok. Chip s B. J. si zatím dělají legraci z Kimberlee. Tuší, že je do Notche zamilovaná. Jamaica pak zjistí, že B. J. pro ni nemá žádné peníze za Chipa, ale chce jí to odpustit. Starostka, která vše sleduje, to však nedovolí. Dá B. J. šest hodin na zaplacení, jinak ji udá policii.

Regině přinese starý Číňan oběd, ale protože není z její oblíbené restaurace, dají kousek jídla nejprve papouškovi. Hned umírá. Kimberlee pak zahlédne Číňana, jak si snímá masku. Je pod ní Stevens, Reginin řidič. V další masce pak opět pronikne do Reginina karavanu...

Hlavní postavy
Notch Johnson
B.J. Cummingsová
Chip Rommel
Jamaica St. Croixová
Kimberlee Clarková
poručík Steve Andrews / pes Steve
starostka Anita Massengilová
Vedlejší postavy
Hot Girl
Director
Asian Deliveryman
Regina Streep
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevOsobní strážce
Původní názevStar Is Boned, A
Rok natočení2000
Premiéra29. srpna 2000
Česká premiéra1. ledna 2012
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka22 minut
Autoři profilu epizody