Pohotovost

Pohotovost (ER) — 15. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Dvě lidská srdce

Během valentýnské služby se Carol a Doug starají o malou ruskou holčičku. Policista Grabarsky zažije netradiční srážku. Tři roztleskávačky přijdou na pohotovost poté, co snědly čokoládu obohacenou o LSD.

Na pohotovosti se připravují na Valentýna. Valentýn považují za podobný zvláštní jev jako úplněk. Tehdy také řeší divné případy.

Dougova pacientka má teplotu a kašle. Od děvčátka odchází jeho matka. Děvčátko je Ruska, která neumí anglicky. Carol se s ní snaží alespoň trochu komunikovat. Carolina matka je také Ruska. Vysvitne, že pokud se po holčičku nevrátí její adoptivní matka, půjde do domova, nebo do pěstounské rodiny. Také se ukáže, že holčička má AIDS. Carol to snáší velmi těžko. Adoptivní matka se vrátila, ale nemůže si Tatianu vzít zpět. Už se nemůže jen tak sblížit s někým, koho následně ztratí.

Policista Grabarsky přichází na pohotovost. Srazil někoho, kdo mu vběhl do cesty, když se rozběhl za míčem. Případ auto vs. pes. Pes má pneumotorax. Na pohotovosti se o něj postarají.

Přivážejí železniční nehodu. Pacientovi rozdrtilo nohy. Během ošetřování dostane záchvat, během kterého způsobí Wendy zlomeniny. Mladík na sále umírá.

Pacientkami Susan jsou i roztleskávačky, které užily LSD, které se nacházelo v bonboniéře. Z této bonboniéry ochutná i Deb.

Kayson přichází za Susan. Chce se jí poděkovat. Přinese jí i kytici. Po překonání IM získal nový pohled na život i na své pacienty. Chce se stát jejím mentorem a zve ji na večeři. Susan zdvořile odmítne, řekne, že už má něco s Markem.

Mezi pacienty jsou i otec se synem. Pohádali se, protože syn urážel svou matku. Otec má hák na maso zapíchnutý v bicepsu. Syna se zachránit nepodaří.

Jake se stává Dougovým pacientem. Bolí ho břicho. Jeho matka, Diane, Dougovi řekne, že Jake jen předstírá bolest a není to poprvé, co se jí pokouší dohodit chlapa.

Další pacientkou je i žena s anafylaktickým šokem. Není možné ji zaintubovat. Pacientku stabilizují, ale najednou zvrací krev. Susan se manžela zeptá, zda je jeho žena alkoholička. Potvrdí to. Pacientka krvácí z jícnových varixů.

Doug zásadně na Valentýna dělá noční služby, aby se vyhnul možným konfliktům. Jelikož Jennifer je v Milwaukee, Susan s Markem se vyberou bruslit.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Shortyna