Pohotovost

Pohotovost (ER) — 15. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Pod tlakem

Pratt a Brenner zachraňují těžce raněného, kterého srazil automobilista a ujel.

Na heliportu zatím přistává helikoptéra s dalšími raněnými - Rebeccou a Danielem: Daniel, který je při vědomí, nepozorovaně schová do kapsy pistoli. Rebecca má zřejmě zraněné plíce: říká lékařům, že jeli rychle, protože spěchali za Danielovou matkou, která umírá na rakovinu.

Pratt jde navštívit svou bývalou manželku, která se připravuje na operaci, ta se k němu chová ale dost chladně. Abby se svěřuje Neele, že Luka se rozhodl odstěhovat. V televizi vysílají zprávu o loupeži diamantů, ke které došlo ve městě. Daniel o tom říká Rebecce. Přichází policista ohledně sraženého dítěte, Daniel je viditelně nervózní a snaží se vyhnout setkání s nimi. Rebecca má srdeční zástavu, Neela ji oživuje, po 45 minutách chce ohlásit smrt, ale Daniel vytáhne zbraň a dožaduje se, aby Neela a Morris v oživování pokračovali. Zamkne dveře a zabarikáduje se s nimi v místnosti.

Pratt čeká na svou bývalou ženu, která už je po operaci, teď už se zdá dojatá. Mají spolu vážnou a upřímnou rozmluvu, jak napravit své vztahy.

Daniel stále drží doktory jako rukojmí, srdce Rebeccy se opět rozběhne. Do místnosti přichází Gates a Morrisovi se podaří upozornit ho, že Daniel má zbraň. Morris odvede Danielovu pozornost a Gates ho praští kovovým podnosem - z pistole vyjde výstřel.

Celá pohotovost je evakuována. Na áru zůstává Rebecca s Neelou a Morrisem, které dál drží v šachu Daniel. Policisté se s ním snaží vyjednávat, Daniel ale praští s telefonem. Rebecca nakonec umírá, a Daniel se zhroutí a odevzdává Morrisovi pistoli. A právě v tom okamžiku ho zastřelí ostřelovač.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

naninka358
lukascoolarik