Pohotovost

Pohotovost (ER) — 15. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

První den

Přešlo osm týdnů od Carolina pokusu o sebevraždu. Mark a jeho manželka Jenn oslavují zvládnutí zkoušek. Pohotovost zaplní skupina turistů s otravou jídlem. Po autonehodě přivážejí rodinu v kritickém stavu.

Susan vyléčí malé dítě, které se dusí. Carter je ovšem zklamán, že nebyl při tom. Namísto toho má ošetřit skupinu turistů, kteří se otrávili jídlem. Susan ho však požádá o pomoc s pacientem Zumbanom. Během kontroly upadne pacient do bezvědomí a fibriluje. Carter volá o pomoc a použitím defibrilátoru ho zachrání.

Vrtulník přiváží matku s dcerou, které byly těžce raněné při autonehodě. Řidič, který nehodu způsobil, byl opilý. Benton oznamuje manželovi oběti špatnou zprávu – pacientka trpí DIC (diseminovaná intravaskulární koagulace) a zemře.

Susan také léčí staršího pána s demencí, přičemž se pokouší získat pro něj lůžko na psychiatrii. Carter ošetřuje i ženu s vyrážkou, která se ho snaží vylákat na rande. Na pohotovost přicházejí svatební hosté. I oni se přiotrávili jídlem. Mark později ošetřuje starší paní s hrozbou zastavení dýchání. Pacientka odmítne napojení na respirátor.
Markova manželka Jenn přichází na pohotovost, aby Markovi oznámila dobrou zprávu – zvládla advokátní zkoušky.
Benton pošle Cartera vyšetřit pacienta. Carter navrhuje propustit ho po běžných laboratorních testech. Benton nesouhlasí. Myslí si, že se jedná o trombózu v mesenzerických arteriích. Pacientův lékař také s Bentonem nesouhlasí.

Po příchodu domů se Jenn ptá Marka, zda někdy opustí pohotovost. Trávili by tak spolu více času. Mark odpoví, že neví. Susan doma mluví se svým přítelem – Dr. Cveticom. Doktorem, který nechtěl přijmout pacienta s demencí.
Doug, který v minulosti chodil s Carol, se objeví před jejím domem s kyticí květů.
Benton je vzbuzen sestrou. Jeho pacientovi se zhoršil stav. Bentonova diagnóza trombózy se potvrdila...
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Shortyna