Pohotovost

Pohotovost (ER) — 15. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Status Quo

Pratt požádá znovu o místo šéfa pohotovosti a je odmítnut. Uvažuje o tom, že přejde do jiné nemocnice, kde by si ho víc vážili.

Z Londýna přijela sestřenice Neely Jaspreet, aby se vyhnula domluvenému sňatku. Žádá, aby ji Neela vzala s sebou do práce. Všechny tam pak fotografuje. Harold se do ní zamiluje na první pohled.

Jeanie Bouletová, která je HIV pozitivní, a kdysi byla v nemocnici pacientkou, přichází se svým adoptovaným synem Carlosem, rovněž HIV pozitivním, který nešťastně upadl v tělocvičně. Ukáže se, že má nádor na mozku. Jeanie pak vzpomíná s Haleh, která ji ještě pamatuje, na staré časy.

Další pacientkou je Beth, vojačka z Iráku, se zraněnou nohou. Dozvídá se, že je 2 měsíce těhotná. Její manžel Jack se dožaduje vysvětlení. Žena říká, že byla v Iráku znásilněna svým velitelem, neohlásila to, bála se výsměchu - teď se rozhoduje, zda si dítě ponechá. Gates ji přesvědčuje, aby znásilnění ohlásila: velitel musí být potrestán.

Vyšetření ukazuje, že AIDS u Carlose už propukla. Jeanie se zhroutí...

Beth se rozhodne, že si dítě ponechá, aby se nemusela vrátit do Iráku. Jack, který Beth nejdřív nevěřil, slibuje, že svou ženu podpoří.

Neela s Jaspreet jdou s Haroldem a Morrisem do baru. Neela se tam dozvídá od Grossmana, že příští kolečko bude dělat u něj na ortopedii.

Carlos je operován, Pratt dodává odvahy Jeanii, která operaci sleduje a vede trpké řeči o tom, že všichni její blízcí umírají.

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

naninka358