plakát seriálu

Pohřešovaní

(1-800-Missing)

Názory uživatelů

Super

No já se na Pohřešovaný nedívám dlouho , ale abych pravdu řekla líbí se mi . Není to tak pomalý jak všechny ostatní kriminálky a pořád se něco děje . Nápad s těma vizema je podle mě super .. a navíc je to dobře sem tam prohozený hláškama ..

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Průměrná záležitost pro ostatní..

...pro mě podprůměrné.


Seriál do světa kriminálek nepřináší nic nového, zkrátka nic inovačního, všechno co nám seriál předvádí, to už tu bylo v mnohem kvalitnější podobě.

Kamera i střih jsou na úrovni typického televizního stylu, stejně tak scénář. Nemělo to daleko k tomu, aby mi to nezačalo připomínat německou kriminálku.

Hodněkrát se mi stálo, že z hlavního detektivního dua mi byl jeden nesympatický, ale že mi byly nesympatické obě dvě, to se mi ještě nestalo.
Jess mi šla na nervy tím jejím rybím výrazem(všeobecně obličej té herečky je mi hrozně odpudivý), Nicole si zase chvíli hrála na drsnačku, pak na křehotinku. Dojem z nich mi docela i zkazil dabing, který dal oběma protivné hlasy.
V originále se to sice dalo lépe poslouchat, nicméně se mi na to pořád stejně koukalo, takže nějaké sledování v originále pro lepší pocit jsem vzdala.

Čekala jsem zapojovaní větší mystiky, když hlavní hrdinka měla ty supervize, které nikdy neměly hlubší vysvětlení, proč se týkají zrovna toho případu, na kterém makají, nebo jsem ten díl neviděla.

Sympatický mi tu byl jenom Cortéz a to asi jen pro tu líbeznou tvářičku a trochu sympatičtější vystupování.
Ty případy mi přišly mnohdy hrozně předvídatelné, některé z nich jsem už dávno viděla jinde.

I ta znělka mi přišla hrozná.

Je prostě vidět, že se tu docela šetřilo.
Seriál jsem viděla jen díky tomu, že TV Nova s ním neustále prudí, at tu televizi zapnu kdykoliv, takže jen díky tomu vím, že tento seriál existuje a pokud možno na něj ráda zase zapomenu.

10 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Jde to

Tento seriál patří do kategorie průměrných kriminálek, kterých je na obrazovkách víc než dost. Myslím si, že mu rozhodně prospěla výměna části osazenstva. Nápad s vizemi je něco zajímavého, to nepopírám.

60 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

missing

docela se mi to i líbilo. hlavní hrdinka sympatická a výměna partnerky taky nebyla ke škodě. Závěr seriálu mě opravdu dostal. odvodila bych si z něho že tvůrci byli pravděpodobně zaskočeni rozhodnutím o ukončení:)

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

paráda

Tak na tento seriál som sa vždy strašne tešil. To bolo ešte v dobe, keď som markízu občas pozeral. Už len kvôli hlavnej hrdinke sa to oplatí pozrieť. Len ma štve, že som nezohnal niektoré časti prvej série.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk