plakát seriálu

Polda z Marsu

(Life on Mars)

Názory uživatelů

Hrůza

Miluju původní britský Life on Mars. Ale Tohle mi vážně hnulo žlučí. Podívala jsem se na to jen ze zvědavosti, jestli to opravdu bude tak hrozné, jak jsem očekávala. Bylo to ještě horší.

Herci jsou neuvěřitelná paka, horší jsem snad ani neviděla. Jason O’Mara je ze všech nehorší, dívím se, že má vůbec nějakou práci. Hudba, která byla v UK verzi skvělá a pasující, je tady něco co už nikdy nechci slyšet.
Kdyby alespoň přišli s nějakým novým vkladem, půjčili si jen hlavní náměť a dál pokračovali podle svého. Ne, z většiny kopírali originál ať už šlo o děj, dialogy či samotné záběry, a pokud vložili něco vlastního, bylo to neuvěřitelné klišé.

Všem doporučuju, aby se vyhnuli velkým obloukém a raději se podívali na originál.

0 %
58 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
58 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

fakt dobré

Tak tento seriál som si veľmi obľúbil, vrelo odporúčam. Ten záver ma síce neuveriteľne sklamal, ale ostatné časti boli fajn. Len tak zo zaujímavosti som sa pokúsil pozrieť aj britský originál, ale po pár minútach som tu musel zastaviť, lebo ma to príšerne nudilo.

80 %
57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

U mě dobrý

Já to tak černě nevidím. Původní seriál neznám a ani o něj nemám zájem, ale tohle se mi líbilo a určitě si nemyslím, že by tam byli příšerní herci. Nevěděla jsem, že to někdo o klasikovy jako Harvey Keithel může vůbec říct.
Příběh pěkně odsejpá, hlavní hrdina se rychle zaklimatizoval a ten styl sedmdesátek mě opravdu dostává. Libí se mi případy, semtam padne nějaká perla a hlavní hrdina je docela sympťák a umí chytře využít toho, že zná budoucnost.

Seriálu dávám plus i za to, že měl řádné ukončení, protože jak všichni víme, né vždy to tak bývá u seriálu, co končí po první sérii a celé to pak končí cliffhangerem.

I když to finále je trochu praštěné, tak aspoň, že nějaké je.

Mě se tento průměrný televizní seriálek líbil, ale bylo mi jasné, že nemá moc velkou šanci se udržet.

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

škoda slov

další remake, který ničemu nepomohl ...

0 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Šlo to

No neusínal jsem u toho,ale proč sem vlastně píšu,nemáte někdo ponětí jaké skupiny tam měli své skladby?Na konci dílů,jsem si ničeho nevšiml

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí