plakát seriálu

Policejní divize

(The Division)

Epizoda 1×07 – Faktor strachu (Fear Factor, The)
? %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Jinny právě nakupuje u obchodníka Woonga, když jakýsi zloděj ukradne ženě kabelku. Jinny musí absolvovat dlouhou honičku, než ho chytí. Spolu se CD pak přijímají na stanici Vicki Lowellovou, která si stěžuje na ustavičné obtěžování obscénními telefonáty. Policistky prozatím nemohou nic dělat, pouze jí doporučit, aby změnila číslo telefonu a v případě nebezpečí okamžitě volala.

Magda s Peterem jsou v Minesotě, odkud mají přivézt dvojnásobného brutálního vraha Prescotta, kterému hrozí v Kalifornii trest smrti. Muž se chová vyzývavě a prohlásí, že nemůže být převezen, protože se právě přiznal k další vraždě. Magda o tom od samého počátku pochybuje. Peter má potíže, protože manželka Karen si vzala do hlavy, že je do Magdy zamilovaný, a neustále mu telefonuje.

Jinny a CD se znovu setkávají s Vicki, tentokrát ošklivě zbitou a znásilněnou. Obě litují, že jí nemohly pomoci dříve. Když násilníka Daryla Catese identifikují, ten jim ukáže Vickinu webovou stránku, otevřeně nabízející sex. Vicki je zděšená, byly na ni použity její fotky z cesty k moři, které pořídil její bývalý milenec Andrew. Ten ale vytvoření webové stránky popírá...

Hlavní postavy
kpt. Kaitlyn 'Kate' McCafferty
Jinny Exstead
Magdalena 'Magda' Ramirez
Candace 'C. D.' DeLorenzo
Inspector Angela Reid
Vedlejší postavy
Daniel Reide
Plain clothes Officer
Dr. Olvidos
Prescott
Ms. Vicky Lowell
Woong
Crying Woman
Daryl Cates
Desk Sgt.
Režie
Scénář
Informace k epizoděIMDb
Český názevFaktor strachu
Původní názevFear Factor, The
Rok natočení2001
Premiéra18. února 2001
Česká premiéra12. června 2012
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka45 minut
Autoři profilu epizody