plakát seriálu

Pomsta

(Revenge)

Epizoda 3×18 – Blood
98 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Emily s Aidenem jedou navštívit Aidenovu matku, aby přišli na vodítka, která spojují Pascala se smrtí jeho otce. Mezitím Victoria jde za Masonem, aby z něj dostala tajemství týkající se Emily.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Aidenovi se zdá o noci, kdy našel svého otce mrtvého. Probudí se u Emily na gauči, ta se ho ptá, jestli je v pořádku. On jí vypráví o tom, jak jeho otec spáchal sebevraždu a že byl zbabělec. Říká, že neví jak dál, ale že můžou zkusit najít informace ještě na jednom místě. Že to ale sám nezvládne a potřebuje k tomu Emily. Ta souhlasí.

Victoria se probudí u Pascala, mezitím Charlotte je naštvaná na Daniela, že ji využil, aby obrátil Margaux proti Jackovi. Daniel se jí snaží otevřít oči a přesvědčit ji, že si to nevymýšlí, že mezi Jackem a Emily něco je a že ona může klidně obhajovat chlapa, který se snaží zničit jejich rodinu.

Conrad se střetne s Pascalem, připomene mu, že to on mu dal páku na Victorii tím, že mu předal darovací listinu na dům Graysonových od Stevie. Pascal o tom ale nechce nic slyšet, tvrdí, že mu nic nedluží.

Emily s Aidenem přijíždějí před dům, kde vystoupí z taxi a klepou na dům, otevře jim postarší žena. Aiden představí Emily jako svoji snoubenku a řekne Emily, že tohle je jeho matka. Později se Aiden snaží přesvědčit svoji matku, aby mluvila o otci, ale ta se ještě pořád stydí a nechce o ničem z toho slyšet.

Nolan vypracuje smlouvu a dá ji Javierovi na podepsání, tomu se ale nelíbí, že Nolan vlastní 70 % profitů, když je to jeho nápad a naštvaně odejde.

Margaux se dozví, že Pascal chce jít do důchodu a přenechat celou svoji společnost jejímu bratrovi. Je z toho rozčílená a Daniel se jí pak snaží uklidnit, přijde do toho Jack a s Margaux se pohádá.

Victoria navštíví ve vězení Masona Tredwella a chce po něm vědět informace o Emily. Ten řekne, že až ho dostane ven, všechno jí řekne.

Emily se v noci vzbudí a jde se napít, v kuchyni se střetne s Aidenovou matkou a dá se s ní do řeči. Z jejich rozhovoru vyplyne, že jeho matka vůbec netuší, že byla Colleene unesena, nebo že je po smrti.

Conrad se snaží přetáhnout Pascalovy společníky na svoji stranu, když jim řekne, že Pascal jde do důchodu a jeho impérium převezme jeho syn.

Mason volá Emily, aby jí řekl, že se u něj zastavila Victoria a že pokud nechce, aby jí řekl její tajemství, tak ho bude muset dostat z vězení. Emily volá Jackovi a Nolanovi, aby jim to oznámila, oba ji poslouchají na hlasitý odposlech ve Stowaway, když do toho přijde Charlotte. Jack telefon zavěsí, Charlotte mu chce pomoct se stěhováním, ale on jí odbude, že musí něco zařídit, Charlotte se začne ptát, jestli to mluvil s Emily. Nolan s Jackem ale rychle odejdou.

Stevie jde za Masonem do vězení, aby mu nabídla dohodu od Emily. Ten ji ale odmítne a řekne, že radši prozkoumá možnost za dveřmi G.

Aiden se vrátí do kůlny, kde našel tělo svého otce. Najde ho tam Emily a on jí o něm vypráví, nakonec najdou stůl, kam jeho otec vyřezal jméno Oscar Chapman. Aiden pak jde za svou matkou a řekne jí pravdu o Colleene, o tom, že její otec jí chtěl jen pomoct i o tom, že Emily vlastně není jeho snoubenka.

Javier jde za Charlotte a vypráví jí o tom, že je naštvaný na Nolana, ta se mu snaží pomoct a řekne, že by s tím nápadem měl jít za jejím bratrem, protože jí pomůže.

Pascal jde za Margaux a nakonec jí nabídne, aby jeho impérium převzala ona. Emily s Aidenem se vrátili dolů a Aiden se snaží vypátrat Oscara Chapmena, zjistí, že to byl londýnský novinář, ale teď už je po smrti. Emily s Aidenem se pak políbí.

Mason se chce ve vězení oholit, když si ale napatlá na obličej pěnu na holení, začne se dusit a pak se nehybně zhroutí na postel. Později se probudí v autě, kde ho hlídá Nolan. Mason byl oficiálně prohlášen za mrtvého, Nolan má pro něj novou identitu a jeho letadlo ho vezme do připraveného domu. Na oplátku chce, aby mu řekl, kdo byl Oscar Chapman.

Victoria navštíví Stevie, aby jí řekla, že Mason po její návštěvě zemřel, nechá jí tam lahev alkoholu a odejde. Margaux oslavuje s Jackem, že převezme impérium. Jack jde mezitím za svojí matkou a najde ji opilou, začne jí balit kufry a řekne, že ji odveze zpátky do LA.

Nolan volá Emily s informací od Masona, Oscar Chapman svoji smrt nafingoval.

Promo k epizodě
Hudba v epizoděvložit další píseň

Out Of My League (Fitz And The Tantrums)

Jack řekne Margaux, že se mohou nastěhovat do domu.
Hlavní postavy
Emily Thorne / Amanda Clarke
Victoria Grayson
Nolan Ross
Daniel Grayson
Jack Porter
Charlotte Grayson
Conrad Grayson
Margaux LeMarchal
Aiden Mathis
Vedlejší postavy
Mason Treadwell
Stevie Grayson
Alberto Loya
Pascal LeMarchal
Harriet Mathis
Javier Salgado
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevBlood (neoficiální název)
Původní názevBlood
Rok natočení2014
Premiéra6. dubna 2014
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka45 minut
Sledovanost premiéry5 160 000 diváků (1,30 rating ve skupině 18-49)
Autoři profilu epizody