plakát seriálu

Poslední chlap na Zemi

(The Last Man on Earth)

Názory uživatelů

A co byste dělali vy?

Tenhle seriál je blbost. Ale výtečná! :) Určitě jste si i vy někdy položili otázku, co byste dělali, kdybyste se z ničeho nic ocitli na té naší zemičce úplně sami. Já ano, a hodněkrát, a tenhle seriál mě dokonce donutil přemýšlet o tom trošku víc do hloubky - a nutno říct, že i díky němu a jeho nápadům jsem měl opravdu o zábavu postaráno (takže - zapsáno do "to do" listu: - a) hrát bowling s hořícím autem; b) naplnit bazén chlastem a pak se v něm koupat; c) rozmlátit jen tak pro prd*l nějaký fakt hodně drahý věci; d) jít na stadión a zazpívat hymnu uprostřed stadionu; a tak bych mohl pokračovat dál a dál :D ) takže už jen kvůli tomuhle se mi ten seriál líbí a kdo je na stejný vlně, tomu se bude líbit taky. Do seriálu pak postupně přibývají další postavy (žena), takže už není poslední člověk na zemi, ale právě kvůli ženě, která je OPRAVDU NESNESITELNÁ to má úplně nové grády, a pro ty, kteří to se seriálem vzdali po prvním díle, mám jasnou zprávu - koukejte to dokoukat! :)

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
78 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Season 1

Již od prvního traileru ve mně Last Man on Earth budil pochyby a rozpaky. Komedie o chlápkovi, který přežil jako jediný nějakou nevysvětlitelnou apokalypsu a z toho chce někdo udělat seriál o třinácti dílech? Čichal jsem průšvih obřích měřítek. V konečném výsledku jsem se nemohl více zmýlit. Premisa opravdu nezní kdovíjak vhodně pro celou sezónu seriálu, ale precizní komediální provedení dokáže vytřít zrak. Phil Miller je ňouma se sklony k přehánění a vymýšlení si a celé dva roky, co trvá apokalypsa, se jen tak poflakuje a přežívá ze dne na den. Nemá žádný plán, žádnou vizi, co dělat a jak žít v novém světě. Věřím, že by takhle dopadla hromada lidí, zvlášť v dnešní době. Jeho samota ale nemá dlouhého trvání a to je jen dobře. Seriál mě dokázal upoutat svou vynalézavostí a přístupem ke všem výzvám, který souvisí s kolapsem civilizace. Dobré a vtipné nápady zde prýští v nebývalé míře. Velkou zásluhu na tom má Will Forte, který se ujal role nejen titulního protagonisty, ale přispěl také scénáristicky. Jsem rád, že dokázal tento projekt dotlačit na obrazovky, protože se jedná o nejlepší novou komedii sezóny 2014/15. Musím ale přiznat svoje obavy nad dalším pokračováním této komedie. Ač mě celá řada bavila, občas se vyskytla hluchá místa, která logicky musí přijít v takto striktně vymezeném seriálu. Třináct epizod bylo ideálních a s novou várkou v podobě druhé sezóny se obávám nevyhnutelné repetitivnosti a vykrádání sama sebe. Třeba je to jen moje planá předzvěst a tvůrci znovu příjemně překvapí. Přesto si myslím, že mělo zůstat pouze u jedné řady. Nakonec můžu Last Man on Earth s čistým svědomím doporučit, byla by škoda tuto komedii propásnout. Season 1 - 75%

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

komedie? ne tak úplně

musím říct, že tenhle seriál si u mě vysloužil místo v první desítce. Ze začátku se tváří jako přihlouplá komedie a místy i dost trapná komedie, ale postupem času se děj prohlubuje a zhruba od druhý serie se poměr komediálních a emočních scén začíná vyrovnávat a musím přiznat, že jsem si i párkrát poplakala. To je to co tenhle seriál dělá jedinečným, spousta špatnejch , místy až trapnejch vtipů se neuvěřitelnou rychlostí mění do vtipů kdy brečíte smíchy a pak příjde srdcervoucí scéna kdy brečíte doopravdy smutkem.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Geniální blbost

Tenhle seriál je děsná blbost, ale tak geniálně podaná, že vás vtáhne a vy ji prostě musíte sledovat. Nečekejte žádný postapo seriál, kde se řeší přežití v novém světě, tohle je jen čistá komedie. Seriál je postavený hlavně na tom, co zase hlavní postava Phil zpacká. Phil je příšerný "kecal" a chce být vždy tou nejdůležitější postavou, co vše zná a umí. Ale téměř nikdy mu nic nevyjde tak, jak si naplánoval a v jednom kuse se dostává do opravdu komických situací. Dokud byl Phil jen s Carol a Melissou, tak jsem se v jednom kuse řezala smíchy a mé hodnocení bylo 90%, ovšem s příchodem dalších postav musím hodnocení trochu snížit, protože začíná lehce ubývat humoru a naopak přibývat trapností. Todda jsem ještě brala, ale ty další dvě ženské a nový Phil jsou naprosto zbytečné postavy.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Posledný mohol byť dlhšie

Keď som videl trailer, tak som si pomyslel, že to bude nejaká somarina, veď čo už môžu vymyslieť aby to trvalo 13 dielov. Keď som ale čítal, že ho obnovili pre 2 sériu, začal som byť zvedavý, o čom to teda je. No a keď som teraz dopozeral obidve série, musím povedať, že by som mu doprial byť sám aj viac dielov. Možno by si tam každý, kto uvažoval, že taká možnosť môže nastať, našiel presne to o čom sníval/uvažoval, že bude robiť. Výkony hercov sú OK, nie každému tento humor sadne, ale celkové hodnotenie je, že sa to oplatí pozrieť, prípadne tomuto seriálu dať šancu.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Slibný začátek, pr§měrný zbytek

Nejdřív jsem od toho nic nečekal, ale když jsem viděl pilot, byl jsem takřka nadšený. Jenže nadšení rychle vyprchalo. Za prvé, název je rozhodně dost zavádějící, spíš by se to mělo jmenovat Last Men on Earth. Navíc hlavní postavu jsem začal po několika dílech docela slušně nesnášet. Po sedmi dílech shledávám jediným plusem January Jones a to je přece jen málo.

50 %
86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Proč takové útoky?

Hodně lidí tu na seriál útočí a možná zbytečně. Ano, není poslední muž na Zemi, ale co když je? Co když je poslední muž na Zemi, který se vymyká a zbytek skupiny ho nesnáší a nechápe? Co když to tvůrci chtěli pojmout i takhle? Že je protivný? No právě! To je na něm super, jaký to je vypočítavý parchant, co chce být středem pozornosti a chce mít hodně sexu. Někdy mám pocit, že to nepíše on sám, ale nějaká ženská, co chce ukázat na chlapy, jaký to jsou svině :) Za mě je to super komedie, co plní svůj účel a rozhodně není marná ani trapná. Já se směji a to je důležité. Jen tak dál!

80 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Posledný muž na Zemi.

Keď som prvý krát narazil na tento seriál , bol som  prekvapený.
Mám rád postapokaliptické sci-fi a ešte komédia super kombinácia .
Po zhliadnutí prvej série som musel uznať, že som čakal niečo iné, ale aj tak som si ho obľúbil a ďalšie epizódy som hltal jednu za druhou . Presnejšie tri série som mal pozreté za týždeň. Postavy majú dobre napísane charaktery no najme Phil v podaní skvelého Willa Forteho , pri ktorom sa človek neraz chytí za čelo so slovami ´´To je ....... .
V seriály mi trošku chýbajú flashback scény, ktoré by viac predstavili jednotlivé postavy .
No aj napriek tomu som sa veľa nasmial ,neraz som mal aj slzu na krajíčku a teším s čim tvorcovia prídu v ďalších epizódach

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Namet super, spracovanie uz nie...

Prva seria sa este ako tak dala, aj ked Phil mi viacmenej od prvych casti liezol na nervy a ako tak nad tym premyslam, tak aj vsetci ostatni, az sa cudujem, ako je mozne, ze som odpozeral celu prvu seriu a prvych par casti z druhej serie... Namet je skvely, ale zobrali nesympatickych hercov, spravili z nich este nesympatickejsie postavy, vtip je sileny a nie je tam nic viac, cim by mohol tento serial zaujat... po prvych par castiach druhej serie sa situacia nijak nezmenila, takze som si pozrel poslednu cast druhej serie, zistil som, ze je to stale rovnako nezazivne, takze mazem a dalej pozerat nebudem... strata casu... skoda, dalo sa z toho dostat viac...

20 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

První dvě epizody byly božské...

Je překvapující, jak se dokázal seriál díl od dílu měnit a jednotlivé charaktery vyvíjet. Od začátku nesympatická Carol se v posledních chvílích jako jediná zachová lidsky. Nejkrásnější Melissa se prohání na popelářském voze s nabouchaným frajerem. Ten příjde jako poslední, přesto všem rozhoduje? Dvě úplně zbytečné postavy – nadržená babina a nadržená mexičanka… No zklamání je na místě.. Zastavit příliv postav po Toddovi, zaměřit se na společné soužití,návrat k civilizaci a podobně, mohlo to být o mnoho lepší…takhle zůstává rozpačitá pachuť na rtech…hodnoceno po první sérii.

50 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Ach ten Phil

Průměrný seriál na který se dá koukat. Hlavní postave je Phil Miller, takový celkem normální chlápek, který chce jen to nejlepší a né vždy (vlastně nikdy) se mu to povede.

Seriál sleduju každý týden ten 1 nebo 2 díly, ale je to takový průměr i mezi sitcomy. Za mě 60%

60 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

"last" man

Nemůžu říct, že by mě první půlka pilotu nějak vzala. Prakticky tam bylo o pár scén navíc než v traileru :). Trpělivě jsem ale čekal, jak se děj bude vyvíjet dál. A musím říct, že jsem byl příjemně překvapen. Vždy po skončení jednoho dílu jsem se těšil na další, jak se situace vyvrbí. Seriál je pro mě příjemným zpestřením začátku týdne. Za mě 70%, uvidíme jak po první sérii.

70 %
56 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
56 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Nápad super, ale...

První dvojdíl byl parádní, těšila jsem se, co bude dál, ale další díly jsou úplným opakem toho, o čem seriál původně byl. Není to tak, že bych se těšila na každý další díl, ale koukám asi proto, že jsem zvědavá, jak to nakonec dopadne. Phil začíná být od nějaké třetí, nebo čtvrté epizody naprosto nesnesitelný tvor, což je u hlavní postavy prostě špatně.

50 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

posledny muz ..

Po prvej dvojcasti musim hodnotit ze tento serial ma fakt bavil .. hodnotim 90%
uvidime neskor a celkovo zhodnotim po 1 serii

90 %
38 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
54 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

A v neposlední řadě Poslední chlap na Zemi

Tenhle seriál stojí a padá s tím, jestli vám sedne jehospecifický typ humoru. Mě sedl. Není to sice nějaká třeskutá taškařice, ale bavím se dobře a, zatím, u každého dílu.
Body plus za poctivý filmový look.

80 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Dobrý nápad

To, že jde o dobrý nápad nepopírám. První dva díly byly naprosto super. Phillův "speciální" bazén mě naprosto dostal. Před shlédnutím pilotu jsem ani neviděla trailer, takže mě opravdu pobavily všechny scény. S dalšími díly už se to ale začalo lehce zhoršovat. Ovšem na vyplnění času... proč ne. :)

50 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Co si o tom myslet?

Na začátku mi to přišlo jako opravdu skvělý nápad,ze začátku to mělo dokonce i povedené zpracování,ovšem čím víc postav se zde oběvuje,tím víc se to začíná kazit a nudí mě to.
Svět po apokalypse už najednou nezajímá nikoho a místo toho se zde řeší vztahy a blbosti jako průměrném seriálu což není až tak můj šálek čaje.
Očekávám pokračování s jistou mírou obav...

50 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Millerovice

Souhlasím s Havlikem slibný začátek, průměrný zbytek. Phil Miller ..netuším co dalšího by mohlo být v tomhle seriálu.Hromada dětí?

60 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Nuda

Těch 50 % jsem dala už jen za ten nápad, ale abych byla fér, mrkla jsem na to. Pustla jsem si první dva díly, tedy původně, vypla jsem to myslím kolem 15 minuty 1 dílu, kdy mluvil o ženský soše jako super kočce. Obvykle takhle rychle neodsuzuji, ale tohle mě rozhodně nudilo.

50 %
14 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
29 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Míče

Je tam spoustu skvělých vtipů, je to jedinečné, originální, bohužel na mě trochu zdlouhavé. Tu hlavní ženskou jsem nemohla vystát, trochu mi připomínala Peggy z Ženatého se závazky, tudíž... jsem musela skončit. Ale vtip s míči... skvělý!

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé