Ředitel školy zakáže nosit studentům batůžky, protože si je nechávají pohozené v uličkách mezi lavicemi a učitelé o ně zakopávají. Povolí jim pouze malé ledvinky. Ale jak do tohoto "malého předmětu" nacpat všechny věci, které nezbytně ve škole potřebujete (líčidla, hřebeny, mobilní telefon, kreditní karty, náhradní střevíčky atd.)? A tak jediné, co zbývá, je projevit nespokojenost a jít demonstrovat před školu!