Přátelé

Přátelé (Friends) — 10. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Diskuze: Přátelé opět v TV

Paulinho

Cool level: 5
John A. Zoidberg

OFF-LINE
Přátelé opět v TV
29.4.2008 / 23:12:36 (hodně dávno)
Parádní zpráva. Přátelé opět poběží v televizi. Konkrétně na televizi Prima od 5. května každý den, tedy nejspíš i víkendy, vždy po zprávách, které se zase tuším přesunuly na 19:00, tudíž poběží asi od 19:30 do 20:00. Myslím, že solidní čas. Skvělé, BUDEME (na přání Logana) se zas mít na co dívat:D
Není dobré, aby člověk byl sám. Genesis, 2.18
Editováno: 2x | Naposledy: 29.4.2008 / 23:19:31
Logan

Cool level: 16
Number 6

OFF-LINE
Bez nadpisu
29.4.2008 / 23:16:24 (hodně dávno)

Paulinho napsal(a):

Parádní zpráva. Přátelé opět poběží v televizi. Konkrétně na televizi Prima od 5. května každý den, tedy nejspíš i víkendy, vždy po zprávách, které se zase tuším přesunuly na 19:00, tudíž poběží asi od 19:30 do 20:00. Myslím, že solidní čas. Skvělé, budu se zas mít na co dívat:D

Určitě jsi chtěl říct, že se budeme mít na co dívat... :-D

But with all great things comes a great responsibility, That of Cloudsdale's being weather stability. How, you ask, are they up to the task, To which the answer is in a simple facility...
Lynnet

Cool level: 3
Alexandr 'Lexa' Bůček

OFF-LINE
Bez nadpisu
30.4.2008 / 10:10:17 (hodně dávno)
To rozhodně budeme :-)
Martin

John A. Zoidberg

OFF-LINE
Bez nadpisu
30.4.2008 / 10:34:09 (hodně dávno)
Škoda, že proti zprávám na Nově budou mít malou sledovanost a jako MASH je pak přesunou někam na neděli ráno.
Raz, dva, tri, čaťíre, pjať, vyšel zajčik paguľjať. Vdrug achótnik vybegájeť prijamo v zajčika strilájeť. Pif, paf, oj, oj, oj, ubegájeť zajčik moj.
Frikeas

John A. Zoidberg

OFF-LINE
Bez nadpisu
30.4.2008 / 10:51:21 (hodně dávno)
Já se tedy rozhodně těším.Možná nebudu mít čas sledovat všechny díly, ale já je znám už nazpaměť:).Takže jupíí.
Frikeas jméno mé...Sedmý apokalyptický jezdec...šílený lev...a asi bych si to měla už změnit na něco jiného, tak až najdu pohledný avatar tak jdu do změny
xxmartinxx

Cool level: 12
Dale

OFF-LINE
Bez nadpisu
30.4.2008 / 13:43:16 (hodně dávno)
Na pár dílů kouknu, ale pravidelně to sledovat nebudu...
Zaplman

Cool level: 4
Vince Masuka

OFF-LINE
Bez nadpisu
30.4.2008 / 13:58:36 (hodně dávno)
Předpovídám malou sledovanost
Super velký příznivec seriálů
Veri

Cool level: 11
Morgan Guillermo Grimes

OFF-LINE
Bez nadpisu
30.4.2008 / 15:09:38 (hodně dávno)
no.. určo kdo to ještě neviděl, tak bude spokojený, ale jiní co chcou něco nového, tak se furt musím dívat na to samé
Simpsnovi: Servírka u Vočka. A taky hlavní kronikářka Springfieldu! *Dreamer*
Nikola9

Cool level: 32
Debra Morgan

OFF-LINE
Bez nadpisu
30.4.2008 / 16:04:51 (hodně dávno)

Verča napsal(a):

no.. určo kdo to ještě neviděl, tak bude spokojený, ale jiní co chcou něco nového, tak se furt musím dívat na to samé

Mě osobně to teda vůbec nevadí, že to opakují...já mám tenhle seriál ráda a i když jsem ho viděla už několikrát tak se na něj docela těším ;)

Person

Cool level: 6
Chloe O'Brian

OFF-LINE
Bez nadpisu
30.4.2008 / 16:06:22 (hodně dávno)

Nikola9 napsal(a):

Mě osobně to teda vůbec nevadí, že to opakují...já mám tenhle seriál ráda a i když jsem ho viděla už několikrát tak se na něj docela těším ;)

U nás to opakujú tiež, a mám podobný názor ako ty.
A dokoca by mohli dať aj viac ako 2 diely raz za uhorský rok.

Simpsonovi - Zástupca starostu - Majorus Starostus Mladší...Science in progress