Přátelé

Přátelé (Friends) — 10. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Diskuze: Film.

vejdelkova.jana

Cool level: 14
Emma Swan

OFF-LINE
Bez nadpisu
10.3.2012 / 21:46:10 (hodně dávno)

Terezka99 napsal(a):

Viděli jste někdo ty nepovedené scény z prátel...sou skvělýý..xD

víc než skvělý, můžu se u nich zbláznit smíchy :D a je fakt že smích Lisy Kudrow je nakažlivý :DD

Přátelé jsou prostě nejlepší! ♥
vejdelkova.jana

Cool level: 14
Emma Swan

OFF-LINE
Bez nadpisu
10.3.2012 / 21:47:08 (hodně dávno)

chris napsal(a):

Včera jsem četl článek o tom že film bude 2011... Tak se uvidí...

hmmm... je 2012 a pořád nic pokud vím.. :(( škoda, těšila jsem se :(

Přátelé jsou prostě nejlepší! ♥
octavie1

Cool level: 9
Rajesh Koothrappali

OFF-LINE
Bez nadpisu
12.7.2012 / 20:10:55 (hodně dávno)
já myslím, že by byl úspěšný
Octavie
chandler_

Cool level: 0
Margaret 'Maggie' Simpson

OFF-LINE
Bez nadpisu
7.1.2015 / 19:05:34 (před 205 týdny)
Film uz nikdy mebude z hledidska novinarske stranky po rozhovoru s Matthew Perrym kde do diktafonu pravil že přátele podle neho nikdy nemeli skončit. On a Lisa Kudrow nikdy skoncit nechteli bohuzel rozhodnuti prislo ze zhora a oni nemohli nic delat. Ukoncili to zvlast z toho ze nechteli aby se z toho stal propadak a z duvodu ze Aniston hledala jine uspesne film. Pratele odvrhla a vysilani uz by nemohli pokracovat bez Rachel. Film se zacal tocit po uspesnem ohlasu roku 2008 bohuzel se nedotocil kvuli nekvalitnim kontaktu hercu ktery nemeli cas Matt le blanc si tocil serial joey lisa a david karieru odvrhli a zacali se venovat rezisertvim monica mela dost orace s tocenim cougar town. Matthew Perry a Jenn Aniston byli prakticky jedinimy co meli 100procentni zajem a jak uz to byva po umornem toceni, napad zahodili. Jak vifite za 7 dlouhych let jim leze na 50 nekomu uz na vic. S soukromym rozhovorem s Jennifer Aniston už všichni na celovecerni film zapomeli jen Jenn je snazi udrzet v kontaktu. Doufejme ze tvrzeni Matthewa o tom ze film uz cekat nemame se zmeni Jenninou chuti je vsechny do slova nakopat k tomu filmu. Jeji posledni slova byla nemuzeme ty fanoušky jen tak nechat nemuzeme vse hodit za hlavu vzpominky zustanou. Obavam se ze je nikdy k tomu nedostanu. Byla jsem to ja kdo je vsechny odvrhl byt v roce 2004 nikdy bych to nedovolila jen tak prestat
.. Končila se slzami v očích.

Doufejme v film třeba bude Jenn a Matthew silnejsi a dokope je ktomu
..

Rozhovor : Eda Nesvatba
Překladatel : date tour translater cz | en
Omluva za chyby psano v ryhlosti @mobil
Následující