Pravá krev

Pravá krev (True Blood) — 6. série
sledovat na
HBO GO
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Kletba

Všichni upíři, až na jednu výjimku, útok Marnie přežívají. To Antonii, která Marnie posedla, rozčílí do nepříčetna. Antonie však ucítí novou šanci, když ji Bill požádá o schůzku, která by měla nastolit mír a konec války mezi ní a upíry. Marnie se tak se svou čarodějnickou skupinu vydává na schůzku na hřbitov, kde všechny své přívržence shromáždí i Bill.

Alcide a Debbie se konečně, Na Debbiino naléhání, přidávají k místní smečce vlkodlaků, která se velmi jasně vyjádří, že se chce distancovat od sporu mezi upíry a čarodějnicemi, i když by si Alcide přál něco jiného. Aby toho nebylo málo, chce Debbie po Alcidovi téměř nemožné - aby se přestal stýkat se Sookie.

Jasonovi se podaří Jessicu zachránit a vzniká mezi nimi jisté citové pouto. Jasson se však cítí provinile kvůli svému kamarádovi Hoytovi, který se s Jess nedávno rozešel a pořád je z toho na dně.

Sam se i nadále sbližuje s Lunou a její dcerou. Najevo ale vychází, že otcem Luniny dcery je vedoucí místní smečky vlkodlaků Marcus, do které nyní patří i Alcide. Marcusovi se samozřejmě sbližování jeho ex-přítelkyně se Samem vůbec nelíbí a tak to dává patřičně najevo.

Po návratu z Mexika mívá Laffaytte chvílemi zvláštní vidiny. Pravidelně pak začne vídat ducha černošky Mavis, která má na svědomí požár u Arlene doma a snaží se podmanit Arleino dítě. Je totiž přesvědčená, že je její.

Setkání mezi čarodějnicemi a upíry nedopadá tak, jak si Bill představoval. Nejen, že Eric stále zůstává pod vlivem Marnie, ale spory se ještě vyostří. Koncem jednání je Marlein příslib, že vyhubí všechny upíry.

HUDBA V EPIZODĚ

Shuffle Your Feet (Black Rebel Motorcycle Club)

Alcide a Debbie se tulí u ohně.

Te-Ni-Nee-Ni-Nu (Slim Harpo)

Arlene a Terry hádají v kuchyni v Merlotte's.

Heebie Jeebies (The Boswell Sisters)

Lafayette má sen o Mavis a jejím dítěti.

Spellbound (Siouxsie & the Banshees)

Závěrečné titulky.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Sledovanost premiéry
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

haroska