plakát seriálu

Pravěk: Nový svět

(Primeval: New World)

Názory uživatelů

Takhle to nefunguje

Už to tak vypadá, že co nemá nálepku americké nebo kanadské produkce, to si ji zaslouží. Jako příklad lze zmínit IT Crowd nebo předělávku resp. bohapustě přetočení filmu REC. Vše, co není "americké" a zaznamená úspěch automaticky neaspiruje na to, aby to amíci a jejich severní sousedé zkoušeli udělat líp.

Původní Primeval sice taky nebyl bůhvíjaký seriál, ale nezaměnitelná stopa britské produkce tam byla patrná. Skvělý herecký počin Bena Millera alias věčně nakrknutého a ironického šéfa, jakoby podtrhoval onen britský humor. A tak to mělo zůstat.

I když taktovku nad seriálem držela Amanda Tapping či Martin Wood (Hvězdná brána), seriál nedosáhl kvalit svého předchůdce. Ani nemohl.

Herecké výkony nebyly vyloženě špatné, ale herecké obsazení prostě nezaujalo. Když v původní verzi Ben Miller nikdy nezklamal, museli takovou postavu použít i zde. Geoff Gustafson v roli Kena Leedse se toho však zhostil poměrně dobře. To byl však jediný charakter, který mi více utkvěl v paměti. K ostatním "hrdinům" jsem si během seriálu žádnou vazbu nevytvořil - a to je chyba, která postihla nemálo diváků a znamenala konec seriálu.

40 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Opět ...

Sice chvilku mi trvalo, než jsem se zadívala, ale musím říci, že mě to chytlo. Jen si opět říkám, proč to musí mít otevřený konec ...
Viděla jsem i předchozí seriál, a tak jsem ráda, že se to trochu propojilo, i když jen malinko.
Vážně škoda, že to nepokračuje, myslím si, že by to za to stálo ...

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Neviděla jsem předchozí seriál

Neviděla jsem předchozí seriál, tak nemůžu srovnávat. Ale jak tak koukám, jsem asi jediná, kdo ho tu sleduje teď :D
Takže: Zatím koukám hlavně proto, že hlavní 2 herce mám ráda, děj - no, nebudeme si lhát, je to takové přiškrcené, přijde mi, že tomu něco chybí. Jo a ten tmavej frajer s tím "sexi anglickým přízvukem" - nemůžu si pomoct, ale strašně mi připomíná, a to i hlasem, Vlastu Horvátha :-)
Mohu doporučit pro někoho, kdo potřebuje oddechovku a nemá v ten daný den co sledovat.
Hodnocení přidám později, zatím je brzy.
Tak nic, bez hodnocení mě to nepustí :D

50 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Předchozí seriál byl lepší

Tento seriál je horším pokračováním britského primevalu. V novém týmu je zbytečně mnoho lidí a z původního týmu zbyl pouze Connor. Už to nemá tu šťávu, jakou měl původní seriál, je to spíš oddechovka. Navíc mě štve ten špatně ztvárněný utahraptor, kterého by hodil do kapsy i velociraptor z jurského parku 3. Také zde chybí ten nádech budoucna, který v původním seriálu byl (future predator, camo beast atd.). Lepší tu je jen grafika, anomálie a pár tvorů.

50 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Primeval.

U původního seriálu Primeval, jsem hltala každou epizodu, ale tady je to jiné. Kdo si sakra schová mrtvého chlapa v mrazáku? Jako neřeknu, kdyby jsi vzal tu bundu ale vzít i toho mrtvého chlapa? A další věc, kterou nechápu je, co tam sakra dělá Connor? Jakou tam má úlohu, a kdo je ten mrtvý chlap, a proč má Connor stejnou značku na bundě jako ten mrtvý chlap? Prvně jsem si myslela, že ten mrtvý chlap je Becker, ale co by tam dělal? A když odstrčil Evana mohl zemřít? Kdyby mi to někdo vysvětlil byla bych ráda, protože koukat na Primeval new world nemám sílu.

20 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

New world...

Upřímě si myslím, že tento spinoff by měl dostat alespoň ještě druhou sérii. Je pravda, že sledovanost klesla o 50%, scény nebyly moc živé a anomáliemi se tým nedostával moc často...
Je možné, aby New world dostal druhou šanci?...
ANO...

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Dinosauři v naší době

Předchozí seriál jsem neviděla, ale možná na něj kouknu, protože dinosauříky já prostě ráda... Je sice fakt, že děj někdy lehce pokulhával, ale mě to strašně bavilo, navíc Mac a jeho sexy přízvuk! Teta Jenna, pardo, Sara, hraje dobře a i ostatní herci jsou sympaťáci.

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Když nemáte jisté pokračování, nekončete sérii cliffhangerem.

Dinosaury jsem měl rád a rád je budu mí i dál. Takže má radost z každého podobného seriálu. Tenhle se navíc povedl a celou sérii šel nahoru. Proto zamrzí, že po skvělém finále s obrovským cliffhangerem, přijde konec. Příběhy z tohohle světa jsou s tímhle asi prokleté. Skončil tak původní Primeval a bohužel i spin-off. Série ale byla výborná.

90 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Odechovka

Je to seriál na oddech ale občas jsou tam dobrý vtípky

50 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Ubohost

Oproti původnímu seriálu je to ubohá sračka. Ale tomu se už dneska nikdo nediví, protože taková je většina filmové a seriálové produkce.

20 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

Lepší je Primeval

Tak tie prvé epizódy ma nejak nezaujali, ale potom sa to rozbehlo :) ale čo sa týka s porovnaním s Primevalom, tak spin off je slabší
PS: najlepší je podľa mňa Mac :D

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé