plakát seriálu

Pravidla milostného provozu

(Traffic Light)

Názory uživatelů

Are you driving Carl to his walk? Carl's a bulldog, this is his walk.

Hned úvodní scéna v pilotu byla neskutečně vtipná. Celý multirozhovor mezi přáteli a policistkou mě dostal do kolen. Říkala jsem si, že pokud bude seriál takto pokračovat, budu mít zase na chvíli postaráno o kvalitní zábavu.
A musím říct, i když se teď vezu na šíleně dlouhé komediální vlně (Breaking In, Running Wilde, Traffic Light, Mad Love, Shit My Dad Said a Better With You), pořád z toho nejsem unavená. Traffic Light je zase něco trošku jiného. Jsou tu výborně znázorněné rozdíly mezi třemi přáteli, kdy jeden je svobodný, jeden se zrovna nastěhoval k přítelkyni a jeden je ženatý s dítětem. I když mají naprosto stejné zájmy, každý vede úplně jiný život díky tomu nepatrnému statusu. Takhle si představuju bromance v pravém slova smyslu, když si každou chvíli volají, dávají si varovné signály před holkama a večer drbou o vztazích, sexu a práci.
Velkou nevýhodou Traffic Light bylo jeho pozdní nasazení do programu. Seriál si nestihl za těch pár týdnů, co zbývalo do upfronts, získat tolik přízně, jako když by nastoupil hned v září. A FOX očividně nechtěl riskovat a nenechal nic, co nezaručovalo stoprocentní úspěch v následující sezóně. Je to škoda, seriál se mi opravdu líbil, ale pořád vidím naději v následující sezóně.. doufám, že to nebudou taková nováčkovská jatka jako letos.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé