Případ pro Sam

Případ pro Sam (Profiler)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Kdo s čím zachází...

Za Sam Watersovou přijíždí její otec Walter Anderson právě v okamžiku, kdy Sam spolu s Baileym Malonem odjíždějí do Marylandu k případu masové vraždy. V jednom z barů, v jehož kanceláři spal šestiletý syn Peter, byli nalezeni mrtví manželé Mike a Angela Jenkinsovi (rodiče chlapce) a Angelina sestra s mužem. Byli zastřeleni zblízka a oba páry měly tváře natočené k sobě. Peter je převezen do dětského domova. Sam s Malonem ho jedou vyslechnout, ale chlapec, který je v šoku, nepromluví. Sociální pracovnice Laura Stevensonová jim sdělí, že Peterovi rodiče, kteří byli závislí na drogách, nebyli schopni postarat se ani sami o sebe, natož o svého syna. Stevensonová hledá Peterovy příbuzné, kteří by se o chlapce mohli postarat.

Do vyšetřování se vmísí zástupce žalobce Josh Bermann, který již delší dobu pase po šéfovi drogového kartelu Bennym Frankovi a doufá, že právě on si na Jenkinsovy najal vraha a že ho konečně dostane. Sam však zanedlouho dojde k závěru, že vrazi mohli Peterovy rodiče zabít proto, aby ho získali a zachránili. Laura Stevensonová oznámí, že našli Peterova strýce O´Connora z Delaware, který si pro něj přijede.

Mezitím se však Sam podaří šokovaného Petera přivést k řeči. Chlapec jí řekne, že slyšel, jak se v baru smála nějaká žena. Peterův strýc po svém příjezdu vysvětlí policii, že jeho sestra Angela byla ztracený případ, a poté si Petera odveze domů.

Grace Alvarezová najde pod nehty dvou obětí kůži a vlasy vraha. Test DNA ukáže, že pachatelé jsou dva – bratr a sestra...

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon