Případ pro Sam

Případ pro Sam (Profiler)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Něco za něco

V opuštěném člunu najde policie mrtvolu studentky Christine. Stejně jako dvě předcházející oběti byla i ona uškrcena vlastním copem, který jí vrah odřízl. Bailey Malone, který je s Rachel Burkeovou přivolán na místo činu, zjistí, že Christine není pravé jméno oběti, ve skutečnosti jde o Tinu Perronovou, jedinou dceru největšího mafiánského bosse na severozápadě. Malone upozorní Rachel, že se FBI již dlouho snaží Jamese Perrona dostat, ale Perrone má velkou moc a každého podplatí. Podle policie se však Perronovo impérium hroutí, na jeho místo se tlačí Francis Conway. Podezřívají proto Conwaye, že vraždu Perronovy dcery zařídil. Conway nejspíš chystá něco velkého a tímto způsobem se pokouší vyřadit Perrona na čas ze hry. Když ale FBI porovná fotografie Tiny z prvního a třetího ročníku univerzity, zjistí, že jde o dvě rozdílné dívky. Vychází najevo, že Tina platila jisté Lindě, aby za ni chodila do školy.

Když Francis Conway jede do skladiště za kurýrem, jeho auto vybuchne a Conway zahyne. Rachel jde za Perronem, aby ho obvinila, že dal Conwaye zabít. Je přesvědčena, že Conway smrt jeho dcery Tiny nezavinil. Kloní se k názoru, že pachatelem je sériový vrah-fetišista, který prožil nějaký zdrcující zážitek a ztratil životní jistoty. Brzy je nalezena další dívčí mrtvola bez copu.

Perrone vezme Rachel do Tinina bytu. Rachel zjistí, že Tina tam nepřebývala, ale našla si byt v univerzitní čtvrti. Přispívala na charitu a žila z podpory, přestože dostávala od otce tučné kapesné. Perrone je překvapen, že Tina byla úplně jiná, než si myslel. Požádá Rachel, aby pro něj zjistila, kdo vlastně Tina byla. Rachel na oplátku chce, aby Perrone po vrahovi nepátral a přenechal ho zákonu. Když se Rachel vrátí do kanceláře, čeká tam na ni pracovník z útvaru pro odhalování organizovaného zločinu Joel Marks. Řekne jí, že jim se to nikdy nepodařilo, ale Rachel má přístup k Perronovi a může mu do bytu namontovat odposlouchávací zařízení. Proti tomu ale Rachel protestuje...

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon