Případ pro Sam

Případ pro Sam (Profiler)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Nevěra

V Ohiu dojde během dvou měsíců k vraždám tří mužů, jejichž těla jsou nalezena poblíž jejich porouchaných aut. Oběti byly zastřeleny zblízka, vrah mířil na pohlavní orgány. Na místě se najdou otisky speciálních pneumatik patřících vysokému pick-upu. Všichni zavraždění muži měli před smrtí sex.

Rachel Burkeová se zprvu domnívá, že pachatelem by mohl být muž žárlící na ženu lehčích mravů, která těmto mužům věnovala svoji pozornost. Záhy přibude další oběť – Andrew Gilka. FBI zjistí, že byl před smrtí v nočním klubu. Jedna z tanečnic řekne Johnu Grantovi, že si ke Gilkovi přisedla blondýna jménem Lee, která předtím seděla na baru a nechávala muže, aby za ni platili.

Podle vzorku pneumatik najde tým FBI pick-up i jeho majitele Roye Atkinse, který už má záznam v trestním restříku. Po jeho výslechu ale Rachel dojde k závěru, že Roy nevraždil, přestože Lee zná. Roy má totiž příliš prudkou povahu na to, aby vraždu předem naplánoval. V policejní databázi najdou jméno prostitutky Lee Armstrongové. Když ji John navštíví, Lee se k vraždám přizná. Tvrdí, že zbraň poté hodila do řeky.

Lee neměla lehké dětství – otec jí zemřel, když jí byly dva roky, a matka byla narkomanka. Když bylo Lee osm let, dostal ji do opatrovnictví její otčím, dvakrát zatčený pro hrubé domácí násilí. Rachel nastíní profil Lee – dívka považovala týrání za normální a chrání toho, kdo jí ubližuje. Později však profil upraví: Lee se přiznala k vraždám, které nespáchala, proto, aby tak unikla někomu, z koho má velký strach...

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon