Případ pro Sam

Případ pro Sam (Profiler)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Opět spolu – 1. část

Jack Všeuměl se Sam Watersovou zmizí, ale informuje anonymně policii o tom, kde leží zraněný Bailey Malone. Malone je převezen do nemocnice, z níž však záhy odchází, aby asistoval vyšetřování Samina únosu.

Do Atlanty přijíždí agentka Rachel Burkeová, která prý podobně jako Sam umí číst myšlenky. Detektiv John Grant jí připomene, že se kdysi setkali, ale Rachel tvrdí, že ne. FBI ví, že Donald Lucas nemohl Sam unést, protože se po soudním jednání zhroutil a je v nemocnici. Únoscem je Jack Všeuměl, o jehož identitě FBI nic neví.

Rachel vyslechne Lucase, který jí řekne, že Sam nikdy nenajdou. O něco později se Lucas zabije elektrickým proudem. Rachel je přesvědčená, že Lucas se už stal pro Jacka postradatelným, a proto rozhodl o jeho smrti. Jack veškeré své kroky pečlivě plánuje.

Zanedlouho policie najde Jackovo odstavené auto, z něhož přesedl se Sam do jiného. Jack mezitím drží Sam v odlehlém domě. Řekne jí, ža Maloneho zabil a že Lucas zemřel. Neustále jí tvrdí, že oba mají něco společného a že do ní investoval svůj život.

Policie zjistí podle krve v autě, že Jack trpí chorobou, která je dnes již léčitelná, ale v děství musel trpět tříštivostí kostí a dalšími velmi bolestivými příznaky. Podstoupil tehdy rizikovou transplantaci kostní dřeně. Rachel přijde na to, že drobné, které Jack zanechal v autě, mají představovat třicet stříbrňáků, za něž Jidáš prodal Ježíše. Jack jim chtěl říct, že existuje zrádce...

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon