plakát seriálu

Případ pro Sam

(Profiler)

Epizoda 4×19 – Po stopách (On Your Marks)
92 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Policie najde na toaletě kantýny tělo taxikáře Carltona Fostera, jehož vnitřnosti byly doslova uvařené. Na rukou má vpichy od nástroje se třemi hroty. FBI zjistí, že by mohlo jít o tajnou nanotechnologii, při níž jsou do krevního oběhu vpraveni nanoroboti, kteří změní elektrické impulzy ve vysokofrekvenční mikrovlnu. Grace Alvarezové se podaří extrahovat z nanorobotů látku, podle níž lze zjistit, kde byli vyrobeni. FBI se domnívá, že by mohlo jít o test tajné zbraně.

Krátce poté, co přijme znepokojující hovor od neznámého muže, je nalezen mrtvý v bazénu Jimmy Larrabee. Zemřel stejným způsobem jako Foster.
Foster a Larrabee ničím nevynikali a prakticky neměli žádnou minulost. Rachel dojde k závěru, že možná nebyli tak obyčejní, když vymazali svou identitu. Zřejmě něco skrývali. Rachel je přesvědčená, že Marks je nějakým způsobem s vraždami spojený. Podle ní je klíč, který jí zanechal na stole, klíčem k celému případu. George Fraley zjistí v seznamu programu na ochranu svědků, že Foster se ve skutečnosti jmenoval Nicolas Malony a Larrabee Vincent Terranova. Oba pomáhali FBI vyřešit jisté případy...

Hlavní postavy
agent Bailey Malone
detektiv John Grant
Grace Alvarezová
Rachel Burkeová
George Fraley
Vedlejší postavy
Joel Marks
Ann Hathaway
Franklin
James Larrabee
Girlfriend
Agent Perez
Security Guard
Damion Kanaras - voice
Režie
Scénář
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevPo stopách
Původní názevOn Your Marks
Rok natočení2000
Premiéra6. května 2000
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka45 minut
Autoři profilu epizody