Případ pro Sam

Případ pro Sam (Profiler)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Posedlost

Navzdory nesouhlasu agenta Baileye Maloneho pošle sekční šéf FBI Kevin Miller Sam Watersovou a George Fraleye v utajení – jako členy týmu finančního úřadu – do floridské firmy Borden & spol. Během posledního roku totiž moře vyplavilo čtyři mrtvé klienty této firmy. Všem chyběl malíček na levé ruce. Každá z obětí byla zabita jiným způsobem. Sam je přesvědčena, že vraha k tomu vede vlastní nespokojenost. V čele firmy stojí Joseph Borden a řídí ji Bobby O´Hara, Ken Harker a bývalý zaměstnanec CIA Leo Cantrell. Borden je stále nepřítomen, cestuje po světě. Jeho letadlo však před každou vraždou přistálo na místním letišti, což se O´Hara snaží s pomocí Cantrella utajit.

O´Hara pozve Sam na drink a vypráví jí Bordenův příběh o tom, jakou radost mu v dětství udělal první uzavřený obchod. O Bordenovi hovoří jako o svém otci, který ho všechno naučil. Sam pojme podezření, že hovoří sám o sobě a že vrahem je on. Začal zabíjet proto, aby si připomněl vzrušení při uzavírání obchodů.

Bailey Malone a detektiv John Grant mezitím s místní polici vyšetřují vraždy, protože na pláži se objevily další oběti. Sam se tajně schází s Malonem v lokomotivním depu. Kdosi je sleduje. Cantrell, který začal zjišťovat podrobnosti o členech finančního týmu, je spolu vyfotografuje a oznámí O´Harovi, že Sam není z finančního úřadu. Zjistí také, kdo ve skutečnosti Malone je. Řekne O´Harovi, že to se Sam musejí vyřídit, protože by mohla na něco přijít...

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon