Případ pro Sam

Případ pro Sam (Profiler)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Touha

Agent Bailey Malone odvolá Sam Watersovou a detektiva Johna Granta do Chicaga, kde se v rezervaci našlo tělo další dívky. Vrah oběti sexuálně zneužívá, potom je zastřelí a odveze pokaždé do stejné části rezervace, kde je uloží, jako by spaly. Jejich oblečení je čerstvě vyprané.

Patoložka Grace Alvarezová zjistí u většiny obětí trhlinky v ušních bubíncích – dívky špatně slyšely. Všechny zavražděné dívky byly zasnoubené a jejich partnery byli úspěšní muži.

Když Sam s detektivy navštíví byt poslední oběti, díky nastavenému gramofonu přijde na to, že dívka slyšela dobře. Vrah musí dívky držet ve velkém hluku a proto u nich dochází k poškození sluchu.

Sam vypracuje profil vraha. Je to muž, který má úspěch nadosah, ale z nějakého důvodu se k němu nemůže přiblížit. Zmítá se mezi povinností a touhou. Je pravděpodobně ženatý a má děti. Když si tým uvědomí, že k vraždám došlo ve čtyřech sériích vždy po nějakém čase, Sam, které se stále zjevuje koupelna a mytí, usoudí, že muž znásilňuje a vraždí vždy v době, kdy je jeho žena těhotná. Muž tedy musí mít tři děti a jeho žena musí být znovu těhotná. Když zmizí Kristen, dívka pracující ve fastfoodu, tým detektivů zkoumá z nahrávky bezpečnostní kamery zákazníky, kteří fastfood navštívili. Narazí na rodinu Rossových. Sam vypátrá, že Bratt Ross je ženatý a má tři holčičky. Hrál v rockové kapele, nyní pracuje v prodejně automobilů, kterou vlastní jeho tchán Bob. Ten ho považuje za neschopného a stále ho sráží k zemi. V poslední době se Bratt vyžívá v praní prádla. Jeho manželce Susan se právě narodilo čtvrté dítě a je to znovu holčička. Tchán Brattovi vyčítá, že se nezmůže ani na chlapce.

Tým odjede do domu Rossových a najde na půdě Brattovu zkušebnu, kde dívky držel a znásilňoval je. Do sluchátek jim pouštěl hlasitou hudbu. Nenajde však ani Bratta, ani Kristen...

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon