plakát seriálu

Případ pro Sam

(Profiler)

Epizoda 3×15 – Ve spárech lásky (Spree of Love)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Mladý Hispánec unese Josii Wellsovou přímo před zraky její dcery. Po přestřelce zůstanou na zemi mrtví dva muži, kteří šli Josii na pomoc. Policie se záhy dozví o další oběti na jiném místě, z čehož usoudí, že únosce míří k jihu. Manžel Josie, který vládne rodině, ani její matka Barbara Henkleyová netuší, jak se to mohlo stát. Josie nikam nechodila, starala se o své dvě dcery a pracovala jen jako telefonistka v krizovém centru.

Josie si mezitím na jedné toaletě v Arizoně stříhá a barví vlasy. O mnoho let mladší Hispánec je její milenec. Když se oba na odpočívadle líbají, začnou se jim vysmívat dva muži, kteří jsou poblíž. Josie vezme pistoli a muže zastřelí. S Hispáncem je okradou a ujíždějí dál.

Policie najde mrtvoly mužů i vlasy, které si Josie ostříhala. George Fraley z počítačových záznamů přijde na to, že si před šesti týdny koupila zbraň. Policie také zjistí, že Hispánec se jmenuje Alex Lopez. Jeho matka na policii přinese dopisy, které mu zamilovaná Josie posílala. Alex nenáviděl svého násilnického otčíma a mnohokrát volal do krizového centra – tak se s Josií seznámili. Sam Watersová si myslí, že oba jsou obětí nějakého násilí a rozhodli se žít nekonvenčním životem bez zábran. Na své cestě vraždí ty, kteří je neberou. Policie po nich vyhlásí pátrání...

Hlavní postavy
agent Bailey Malone
detektiv John Grant
Grace Alvarezová
George Fraley
Dr. Samantha 'Sam' Watersová
Vedlejší postavy
Janet Malone
Josie Wells
Alex Lopez
Ron Ceballos
Barbara Henkley
Roberta Martinez
Mrs. Compton
Mr. Compton
Coach Ogletree
Male Patron
Female Patron
Castaneda
Biker #1
Coach Mike
Biker #2
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevVe spárech lásky
Původní názevSpree of Love
Rok natočení1999
Premiéra27. února 1999
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka45 minut
Autoři profilu epizody