Případ pro Sam

Případ pro Sam (Profiler)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Vražedná identita

Policie oznámí, že na silnici byl nalezen mrtvý dopravní strážník Vladimír Flores, který kontroloval řidiče na alkohol. V jeho zádech je třináct bodných ran, které mířily na páteř. Na zemi kolem oběti jsou stopy krve, která pravděpodobně patří pachateli. Již předtím byli podobným způsobem zavražděni učitel a hasič. Na tričku strážníka objeví Grace Alvarezová chumáč hnědých obarvených vlasů a agentka Rachel Burkeová usoudí, že pachatelkou je žena, která mění svoji identitu. Flores právě končil službu a volal své přítelkyni, že ještě zkontroluje přijíždějící ženu, o které si myslel, že je učitelka.

Pamele Martinové se zdá o tom, jak leží na operačním sále a připravuje se na bolestivou spinální punkci. Prosí otce o pomoc, ten ji políbí a uklidňuje. Probere se na otcově pohřbu a na otce v rakvi plivne. Pamelu kroky zavedou do uličky lásky, kde pozoruje prostitutky. Zajde do obchodu a převlékne se za jednu z nich. V uličce uloví muže, kterého si odvede do hotelu. Po sexu ho ubodá ranami mířenými do zad. Sama také krvácí na páteři.

Policie je přivolána k mrtvole muže, kterého identifikuje jako bývalého ředitele školy. Na hotelové posteli se najde krev stejného člověka jako na silnici u mrtvého strážníka. Rachel zjistí, že pokoj platila žena novými bankovkami z bankomatu. Chce, aby se George soustředil na bankomaty, které při výběru klienty vyfotografují. Je si jistá, že ženě kdosi ublížil a oběť jí toho člověka představuje. Objektem jejího zvrhlého zájmu jsou muži, kteří jsou jistou autoritou.

Malone oznámí Rachel, že ji bude vyšetřovat Kancelář profesní odpovědnosti kvůli tomu, že si kdysi na FBI akademii ve virginském Quantiku vynucovala sex na podřízeném Johnu Grantovi. Grant tvrdí, že nikomu nic neřekl, a kromě toho byli tenkrát oba opilí. Rachel se však brzy dozví, kdo a proč ji udal...

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon