Případ pro Sam

Případ pro Sam (Profiler)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Za správnou věc

Prodavač pizzy najde v bytě uškrceného Roye Mansona, který byl zároveň vykastrován. Je to už druhá oběť, stejným způsobem byl zabit i muž jménem Dumont. Místnost, kde byl mrtvý nalezen, byla pečlivě uklizená. U obou mužů se našla videa z půjčovny Vagabond. Tým Sam Watersové předpokládá, že oba byli gayové. Sam má vidění z nějaké slavnosti z vojenského prostředí.

Podle profilu, který vypracuje, je vrahem člověk, který má rád pořádek, je chladný, precizní a vraždí bez vášně, kastraci provádí až po smrti. Tým začne hledat v armádní databázi a dostane se až k trestanému výtržníkovi Stevenovi Gelbovi, který z armády odešel. Po propuštění začal pracovat právě ve videopůjčovně Vagabond. Gelb, který se snaží před policií utéct, je zadržen. Při výslechu však tvrdí, že nikoho nezabil, utíkal prý proto, že vyráběl pirátské kopie videí. Detektiv John Grant se neovládne a Gelba napadne.

Sam přijde na to, že vrah musí dobře znát své oběti a cítí se povinen muže zabíjet a kastrovat je. Bere jim mužství, protože si je oběti nezaslouží. Zanedlouho je objevena další oběť, William Weisberger. Sam najde na místě činu hnědý vlas. Weisbergerova žena policii řekne, že William byl sobec, který dokonce ani nedal policii popis pachatele jednoho přepadení. Poté, co se Sam dozví, že jak Manson, tak Dumont také odmítli popsat svědky přepadení a znásilnění, dojde k závěru, že vrahem je někdo od policie, kdo má přístup ke spisům a adresám svědků a který bere spravedlnost do svých rukou...

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon