plakát seriálu

Případy pro Lauru

(The Mysteries of Laura)

Názory uživatelů

Matka Laura

Vzhledem k celkovému hodnocení seriálu si trošinku přijdu jako exot. Nepovažuji ho za brak a ani za velmi špatný vtip, ale naopak jsem s ním celkem spokojená.

Ale jednu věc tu musím objasnit. Hlavní postava je sice detektiv, ale nejedná se o kriminálku v pravém slova smyslu. To označení krimi je tu vcelku zavádějící, alespoň z mého pohledu. Ano, drama a komedie souhlasí. A to ve velmi příjemné kombinaci. Je to spíše seriál mapující vztahy na pracovišti a v soukromí a jejich prolínání. A taky je to o rodině. A dětech. Jakési řešení případů je zde pouze dějem na pozadí.

Debru jsem měla ráda vždycky a ani tady se ten názor nezmění. Naopak mi jako pracující matka dvou neřádů přijde ještě mnohem více sympatická. Myslím, že tahle role jí parádně sedla. Ostatní postavy a jejich herci nijak nevyčnívají, ale ani neničí nastavenou atmosféru.

Seriál z mého pohledu dostal druhou řadu zaslouženě a přeji mu rozhodně i třetí :)

80 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Příšerná Laura a ještě horší příběh

Debra Messing nikdy nepatřila mezi mé oblíbené herečky a svým výkonem v tomto seriálu klesla na mém pomyslném žebříčku ještě o něco níž. Ačkoliv už námět seriálu trochu pokulhává, Debra tomu zarazila pomyslný poslední hřebíček do rakve. V některých momentech je tak příšerně "kýčovitá", až si říkám, jestli to vůbec myslí vážně, nebo jestli je její role v tomhle seriálu nějaký zvrácený způsob žertu.

Každopádně...přiznávám, že jsem nezvládla dokoukat ani pilot. Vypla jsem to někde kolem 25. minuty a nehodlám se k tomu vracet. Je to nuda! Neuvěřitelně hloupá, táhnoucí se nuda. Postavy jsou nesympatické, děj je nijaký, celé je to takové o ničem. Škrtám z watchlistu a upřímně doufám, že škrtat bude i NBC. Tohle prostě ne!

20 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí