plakát seriálu

Private Practice

(Private Practice)

Epizoda 6×02 – Mourning Sickness
99 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Violet plní přání Petovy poslední vůle, Sheldon se věnuje pacientovi, který ho seznámí se šokujícími zprávami a Charlotte si zvyká na představu své nové životní role...

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Violet se z Petovy poslední vůle dozvídá, že nechtěl tradiční pohřeb, kde by se truchlilo, ale toužil po oslavě života, který žil. Violet jeho rozhodnutí nedává vůbec smysl, ale rozhodne se jeho přání splnit. Na oslavě požádá Coopera, aby se postaral s Charlotte o Lucase, kdyby se jí něco stalo. Postupně za ní chodí pacienti, kterým Pete zachránil život a sdělují jí srdceryvné příběhy. Violet už to neunese a zavře se do koupelny s marihuanou, kterou našla v Petově bundě. Zkouřenou ji tam najde Addison, která se rozhodne, že na ni dohlédne. Připojí se k nim i Cooper, Jake a Sam. Cooper oznámí Violet, že s Charlotte čekají trojčata.

Amelia se mezitím stará o Henryho. Sheldon se zdrží v ordinaci s pacientem, který mu oznámí, že přemýšlí o sebevraždě. Přizná se mu, že je pedofil a i když ještě nenaplnil své touhy, nutkání jsou příliš silná a jediný způsob, jak jim odolat je sebevražda. Sheldon se mu snaží sebevraždu rozmluvit a pomoct mu, ale už je pozdě, Nick spolykal prášky a je okamžitě převezen do nemocnice, kde je zachráněn. Sheldon mu slibuje, že se mu bude věnovat a pomůže mu.

Violet a ostatní se vrací na oslavu. Violet už má dost nářků pacientů, Pete tohle nechtěl. Zapne tedy karaoke a začne zpívat. Addison volá Derek a oznamuje jí, že Mark zemřel.

Addison jde za Amelií a děkuje jí, že se starala o Henryho. Požádá ji, aby se o něj postarala, kdyby se jí něco stalo. Amelia jí děkuje. Poté jí Addison oznamuje, že Mark je mrtvý.

Violet a Cooper společně rozpráší Peta do oceánu, tak jak si to přál.

Hudba v epizoděvložit další píseň

Wooden Chair (Angus Stone)

Začátek epizody.

All (The Howls)

Violet vyklízí Petovu skříňku.
Narážky na další seriályvložit další narážku

Chirurgové

Addison po telefonu ostatním oznamuje, že odpojili Marka Sloana od podpory života.
Hlavní postavy
Mason Warner
Dr. Jake Reilly
Dr. Addison Montgomery
Dr. Cooper Freedman
Dr. Sam Bennett
Dr. Violet Turner
Dr. Charlotte King
Dr. Amelia Shepherd
Dr. Sheldon Wallace
Vedlejší postavy
Aaron Colvin
Režie
Scénář
Informace k epizoděIMDb
Český názevMourning Sickness (neoficiální název)
Původní názevMourning Sickness
Rok natočení2012
Premiéra2. října 2012
Typ epizodyStandardní epizoda
Sledovanost premiéry6 120 000 diváků
Autoři profilu epizody