plakát seriálu

Private Practice

(Private Practice)

Epizoda 3×06 – Slip Slidin' Away
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Addison se stará o kočku pacientky s rakovinou vaječníku. Naomi je donucena spolupracovat s novým lékařem, jehož metody jsou proti jejím představám. Pete a Violet léčí pacientku s těžkými depresemi...

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Addison se stará o pacientku Lillie, která má rakovinu vaječníku. Chce ji přijmout do nemocnice, aby jí mohla udělat nějaké testy, ale Lillie nechce, nemá se jí kdo postarat o kocoura. Addison se nabídne, že jí ho pohlídá. Lillie ale zemře a Addie tam zůstane kocour.

Naomi musí spolupracovat na případu s novým lékařem Gabrielem Fifem, který má ochrnuté nohy. Bude jí pomáhat s umělým oplodněním Curtise a Sally, kteří mají nanismus a chtějí dítě, které bude vypadat jako oni, proto nechtějí žádné adoptovat. Naomi je proti, protože je proti vybírání dětí podle představ rodičů. Když to nakonec povolí, zjistí se, že „trpasličí“ embrya mají mutaci, která se projeví rakovinou dítěte. Donovanovi budou mít radši nemocné trpasličí dítě než zdravé vysoké dítě. To Naomi zamítne a nakonec je přesvědčí, aby si pořídili dítě zdravé, ať už bude jakkoliv velké.

Pete a Violet léčí společnou pacientku Barbaru, která trpí hlubokými depresemi. Její snoubenec Jimmy se o ni stará. Violet se rozhodne, že bude Barbaru léčit elektrošokem. Je zde ale šance, že by mohla Barbara ztratit paměť. Barbara riziko podstoupí. Léčba fungovala, ale Barbara si vůbec nepamatuje Jimmyho. Později se ale přizná, že jenom předstírá, že si ho nepamatuje, protože už s ním být nechce a nechce ranit jeho city rozchodem.

Za Charlotte nechodí žádní pacienti, je z toho nešťastná a stěžuje si Cooperovi. Konečně za ní přijde pacient. Má problém s brzkou ejakulací. Charlotte ale zjistí, že pacienta jí tam dohodil Cooper, aby jí udělal radost, Charlotte se naštve. Nakonec ale pochopí, že jí Cooper jen pomáhal.

Hudba v epizoděvložit další píseň

The Way The World Works (Pixie Lott)

Addison je s Naomi v obchodě s věcmi pro zvířata.

Gone Are the Days (Mirah)

Začátek epizody.
Hlavní postavy
Dr. Addison Montgomery
Dr. Pete Wilder
Dr. Naomi Bennett
Dr. Cooper Freedman
Dr. Sam Bennett
Dr. Violet Turner
Dr. Charlotte King
Vedlejší postavy
Curtis Donovan
Sally Donovan
Dr. Gabriel Fife
Brian Reynolds
Lillie Jordan
William White
zdravotní sestra
Cooperův pacient
Anthony Parker
prodavačka
Iris Rogerson
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevSlip Slidin' Away (neoficiální název)
Původní názevSlip Slidin' Away
Rok natočení2009
Premiéra5. listopadu 2009
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka42 minut
Sledovanost premiéry9 110 000 diváků
Autoři profilu epizody