plakát seriálu

Private Practice

(Private Practice)

Epizoda 3×05 – Strange Bedfellows
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Na kliniku se vrací Zoe a Amelia, pacientky, které nosí děti jedna druhé, protože Naomi při implantaci zaměnila jejich embrya. Violet má soudní stání proti Katie...

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Ještě stále nebylo rozhodnuto o tom, jestli Charlotte vezmou mezi sebe, nebo ne. Brzdí to Sam, který Charlotte na klinice nechce. Addison ho nakonec přesvědčí, aby ji přijali. Charlotte bude na klinice pracovat jako sexuoložka. To se Cooperovi vůbec nelíbí, ale nakonec se s tím smíří.

Dnes je také den Violetina soudu s Katie. Violet ale nezvládne svědčit a odejde. Na kliniku za ní pak přijde Katienin otec. Řekne jí, že ji chce Katie vidět. Violet jde za ní do vězení. Katie ji prosí, aby svědčila v její prospěch, že tu noc nebyla sama sebou, protože nebrala prášky. Bojí se, že když ji odsoudí, tak ve vězení zase ujede a bude zase mentálně nestabilní. Violet u soudu nakonec přizná, že Katie ten den nebyla při smyslech.

Na kliniku se vrací Zoe a Amelia, pacientky, které nosí dítě jedna druhé, protože Naomi a Dell zaměnili embrya při umělém oplodnění. Zdá se, že s dítětem, které nosí Zoe je něco v nepořádku. Dítě má nádor, který musí Addison operovat hned. Je zde ale riziko, že by natrhla dělohu a Zoe už by tak nemohla mít další dítě. Ta odmítne operaci podstoupit. Nakonec ale změní názor. Addison se ale nepovede dítě zachránit. Zoein manžel, který ji opustil, se vrátí. To se nelíbí Amelii, protože se vrátil až když věděl, že Zoe přišla o Ameliino dítě. Amelia odejde, rozhodla se, že zmizí a Zoeino dítě si nechá.

Hudba v epizoděvložit další píseň

Your Easy Lovin' Ain't Pleasin' Nothin'  (Mayer Hawthorne)

Začátek epizody.

Choking On the Concrete (Greg Holden)

Cooper a Charlott se líbají v ordinaci.
Hlavní postavy
Dr. Addison Montgomery
Dr. Pete Wilder
Dr. Naomi Bennett
Dr. Cooper Freedman
Dr. Sam Bennett
Dr. Violet Turner
Dr. Charlotte King
Vedlejší postavy
zdravotní sestra
Marty Salter
soudní úředník
Katie Kent
soudkyně Hansen
Amelia Sawyer
právnička Katie
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevStrange Bedfellows (neoficiální název)
Původní názevStrange Bedfellows
Rok natočení2009
Premiéra29. října 2009
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka42 minut
Sledovanost premiéry9 160 000 diváků
Autoři profilu epizody