plakát seriálu

Private Practice

(Private Practice)

Epizoda 3×07 – The Hard Part
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Sam a Addison uvíznou uprostřed kaňonu s manžely po autonehodě a musí se o ně postarat. Mezitím se Cooper a Charlotte starají o pacienta s neustupující erekcí a Violet se od jeho ženy dozvídá nepříjemné zprávy...

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Sam a Addison jdou na túru a narazí na zraněného muže. Dozví se od něj, že měli s manželkou autonehodu a ona je uvízlá v autě a je těhotná. On šel pro pomoc, protože tam není žádný signál, aby ji mohl zavolat. Sam začne Jaka ošetřovat, ale jeho zranění jsou vážná. Addison se věnuje Kaře. Sam stabilizuje Jaka a rozhodne se jít pro pomoc. Jenže auto s Karou a Addison uvnitř se rozjede a když se zastaví, jsou tam uvíznuté obě. Sam tedy musí zůstat, protože Jake by to nepřežil. Už je noc a Kaře praskne plodová voda. Dítě je v opačné pozici, Addison ho musí přetočit. Sam stabilizuje Jaka a odchází pro pomoc. Kara porodí holčičku. Jake mezitím upadne do bezvědomí. Sam přivede pomoc a Jaka zachrání. Když ale vysvobodí Karu, ta zemře.

Na kliniku přijde Brendon, který se právě oženil. Přehnal to ale s Viagrou a má erekci, která neustupuje. S Melissou se rozhodli se sexem počkat až po svatbě. Charlotte, Cooper a Violet jim pomáhají. Violet zjistí, že Melissa je těhotná, podvedla tedy Brendona. Melissa se přizná Brendonovi, zrovna když Charlotte provádí zákrok. Brendon je naštvaný a chce Melissu opustit. Charlotte se mu ale svěří, že byla jednou vdaná, ale její manžel jí ublížil, tak se s ním rozvedla, ale občas přemýšlí nad tím, jaký by byl její život, kdyby to neudělala a prostě mu odpustila. Violet to všechno uslyší. Brendon Melisse odpustí. Charlotte se přizná Coopovi, že už byla vdaná.

Pete a Sheldon se náhodně potkají v baru a dělají si naschvály.

Sam a Addison se políbí.

Hudba v epizoděvložit další píseň

The Big Middle (Juliette Commagere)

Addison přestane oživovat Karu.
Hlavní postavy
Dr. Addison Montgomery
Dr. Pete Wilder
Dr. Naomi Bennett
Dr. Cooper Freedman
Dr. Sam Bennett
Dr. Violet Turner
Dr. Charlotte King
Dr. Sheldon Wallace
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevThe Hard Part (neoficiální název)
Původní názevThe Hard Part
Rok natočení2009
Premiéra12. listopadu 2009
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka42 minut
Sledovanost premiéry10 250 000 diváků
Autoři profilu epizody