plakát seriálu

Průměrňákovi

(The Middle)

Epizoda 4×17 – Kolo utrpení (Wheel of Pain)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Axl, Sue a Brick omylem rozbijí okno, ale Axl je sjednotí, aby hodili vinu na Glossnerovi a drželi při sobě. Jejich rodičům je jasné, že lžou a snaží se jednoho po druhém zlomit, aby práskli viníka. Frankie musí projít dobře první zkouškou, aby na praxi nemusela chodit do věznice.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Což se jí ale nepodaří a skončí u prohlížení chrupu lumpovi.
Děti nepovolí, a tak Mike s Frankie vytasí takzvané kolo bolesti, kde jsou tři tresty, každý je určen pro jedno dítě, a ten, který bude vylosován, bude splněn. Jako vždy má Sue smůlu, a tak přijde o oslavu svých šestnáctin. Frankie by trest zrušila, protože stejně chtěla potrestat Axla, jenže slyší, jak Brick sourozencům říká, že je měkkouš a hrozbu nikdy nedotáhne do konce. Frankie se snaží, ale přijde ji trest krutý, a tak se oslava koná, neboť donutí Mika předstírat, že s jejím rozhodnutím nesouhlasí. Na párty Sue podlehne a všechno prozradí, jen aby se rodiče nehádali a Frankie přizná, že je to jen předstírané, aby mohla mít svou vytouženou oslavu.

Narážky na další seriályvložit další narážku

Castle na zabití

Frankie: "Viděla jsem dost epizod 'Castla', abych poznala, že tady něco nesedí." (I've seen enough episodes of 'Castle' to know that something is not right with this picture.)
Hlavní postavy
Frankie Heck
Mike Heck
Sue Heck
Brick Heck
Vedlejší postavy
Brad Bottig
Sandy Armwood
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevKolo utrpení
Původní názevWheel of Pain
Rok natočení2013
Premiéra27. února 2013
Česká premiéra7. srpna 2014
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka22 minut
Sledovanost premiéry7 970 000 diváků
Autoři profilu epizody