plakát seriálu

Průměrňákovi

(The Middle)

Názory uživatelů

Je to držák...

Jak již někdo psal, je to super oddechovka. Na zasmání není potřeba přemýšlet a přitom nejde o žádnou suxuálně-chlastací vymejvárnu!
Sleduji česky, v originále jsem viděl jen pár dílů a dabingem podle mě seriál neztratil. I když většinou tyto rodinné sitcomy nesnáším, toto je velmi světlá vyjímka. Žádná postava není otravná, jen Sue, ale ta je otravně komická. Důležitý je ale fakt, že seriál s každou další sezónou neztrácí na kvalitě.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Moje srdcovka!

Seriál, který jsem objevila díky televizi Prima před pár lety a doslova jsem si tuhle rodinku zamilovala a bylo mou povinností shlédnout všechny předchozí řady a pak trpělivě čekat na další řady, trošku mě mrzí, že seriál skončil, ale jak se říká, je lepší skončit v tom nejlepším.
The Middle je jeden z mála sitcomů na které jsem kdy koukala, každý ze členů průměrné rodinky má něco, čím si vás získá, i když se Sue jsem měla z počátku hodně velký problém. Pokud bych měla říct, kdo je můj oblíbenec … to říct nemůžu, protože to prostě nejde. Frankie – matka, která má spoustu věcí na háku a ve spoustě věcech se s ní dokážu ztotožnit, její hlášky mě baví a asi vždycky bavit budou, to stejné se dá říct o nejstarším synáčkovi Axlovi, který je takový ten typický lenivý floutek, který má věčně plno keců, ale ty kecy prostě baví. Mike, je prostě Mike, milovník flanelových košil si získal mé srdce a samozřejmě Brick věčný čtenář a věčný podivín a Sue – to je kapitola sama pro sebe!!!
Jak nejsem milovník českého dabingu, tak si troufám říct, že tentokrát se vyvedl a dost často si tuhle lehce disfunkční rodinku pouštím pořád dokola. Mnohokrát jsem u toho seriálu brečela smíchy a navždy bude patřit k mým oblíbeným seriálům. Po celých devět let si to udrželo kvalitu a to je dnes hodně velká vzácnost!

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Sitcom jak se patří..

Kupodivu jsem na tento sitcom narazila v TV a i přes dabing mě seriál hned pobavil. Dle mého názoru je v tom cosi z těch starých dobrých rodinných sitcomů typu krok za krokem nebo třeba plný dům.
Různorodé postavy (osobnosti) žijící pod jednou střechou a nijak si to navzájem neusnadňují. Matka, která se snaží, aby její rodina byla normální, a vidí všechny odlišnosti jako problém, i přesto, že stav věci všem ostatním vyhovuje a změnu považují za narušení rovnováhy v jejich soužití. Otec, kterému pocity nic moc neříkají. Syn prase, dcera extrémní snaživka, které se nic nedaří, a menší syn podivín. Tahle směsice osobností s náchylností dostávat se do podivných situací prostě funguje. Skvělá oddechovka!

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Jsi smutný? Pusť si Průměrňákovi.

K tomuhle seriálu jsem se dostala jako slepý k houslím. A upřímně jsem ráda, vždycky mě dokáže rozesmát až k pláči. Je to sarkastický, zábavný a co si budeme říkat, většina z nás se v tom najde. :-D Nejradši mám Bricka, už jenom z toho důvodu, že je velký knihomol jako já :-)

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Nadprůměrně dobré

K tomuhle seriálu mě přivedla přítelkyně, jako k oddychovce, kterou není třeba sledovat postupně. Každý díl je epizodní a vážně nevadí, když jich pár nevidíte a nebo si je pustíte na přeskáčku. Navíc jsem s ním začal v češtině a dabing se mi líbí, můžu si je pouštět před spaním. Takže jsem zatím skončil u druhé série a doufám, že brzy přidabují další.

Rodinka Heckových je opravdu povedená. Matka Frankie, která se snaží mít vše pod kontrolou ale úplně jí to nevychází. Otec Mike, který je naprosto úžasný tím jak má vše na háku a na ve svůj postup. A děti, věčně vysvlečený Axl, rovnátková Sue a zvláštní Brick. Mým favoritem je jednoznačně Mike (Neil Flynn), který dává vzpomenout na legendárního Údržbáře ze Scrubs a Brick, kterej se skvěle diví.

V listopadu jsem se konečně dočkal a s dabingem se objevila i třetí série, má to však jedno ale... Doposavad to byl jeden z mála seriálů, které jsem sledoval s dabingem. Po třetí sérii ho musím z této kategorie vyloučit. Začalo mě to bavit natolik, že jsem nemohl odolat a hned se pustil i do série čtvrté, tentokrát už tak jak to má být. Tedy v originále a s titulky. Těžko vypisovat oblíbenou epizodu, protože Průměrňákovi nemají výkyvy a všechny epizody mě baví stejně. Což se mi tak často nestává.

Jak už jsem psal, ke čtvrté sérii jsem se dostal v originále, což pro mě přineslo velké srovnávání hlavně co se týče hlasů. Nebudu nic nalhávat, až teď jsem objevil to kouzlo vtipného hlasu co má Brick. Na druhou stranu Brick mě s jeho novým zvykem (whoop) vytáčí. Opakování slov mi přišlo takový milý a roztomilý, ale tohle mi vážně vadilo. Jinak příběh opět bez problému, například úvodního dvojdílu jsem brečel smíchy. Mike je pořád stejnej, což se mi líbí, Frankie byla donucena změnit akorát zaměstnání, Sue se také nemění, což mě děsí, dokonce Axl si pořídil přítelkyni (sympatickou) a celá série vyvrcholila maturitou. Těším se, jak to bude pokračovat.

Ani pátá série se nijak nezměnila, všechny postavy jsou pořád stejné a ani Axlův odchod na školu neznamenal žádnou změnu. Dostává se mu pořád stejné pozornosti jako předtím. Tahle rodinka je vážně šílená a já se s nimi dobře bavím. Jediný, kdo mi občas leze na nervy je Frankie, protože je v některých věcech opravdu hrozná a neskutečně nezodpovědná. Opět super, Průměrňákovi již patří k mým oblíbeným seriálům a na jejich další eskapády se budu opravdu těšit.

Šestá série měla hlavní motiv v Sue a jejím závěrečném roce na střední, což samozřejmě přineslo spoustu vtipných okamžiků. Sledovat tuhle rodinku se vyplatí, protože nikde jinde se nedočkáte tolika vtipných situací, které pramení z toho, že hrdinové nemají na rozhazování. Navíc jsou tu jednotlivé postavy, které mají všechny něco do sebe. Například Sue, na tu mi kolikrát stačí se podívat a už se směju. Její výrazy údivu, nadšení nebo nedej bože flirtování, jsou k nezaplacení. Doufám, že s námi rodinka Heckovch ještě pár let bude a že nás pořád stejně bude i bavit.

Jsem rád, že Axl zůstal i po spekulacích po odchodu. Jinak i Sue letos odchází na školu a je to zhruba tak zabávné, jak jsem čekal. Víc prostoru tak získává Brick a způsoby jak ho Frankie a Mike opomínají. Bavím se skvěle a věřím, že ještě dlouho budu. Kvalita neklesá a každý díl dokáže pobavit.

The Middle je pro mě momentálně jeden z nejzábavnější seriálů a tak mi mrzí, že po osmé řadě už bude pouze jedna série. Ale zase mají celou devátou řadu, aby to uzavřeli s grácií. Skvělá zábava a povedené epizody. Průměrňáci skvěle šlapou a každý z členů rodiny baví. Ani částečný odklon dění na školu, kam chodí Sue a Axl, ani trochu nevadí. Těším se na závěr a užiju si každou zbývající epizodu... epizodu.

Závěrečná řada Průměrňáků bavila a nabídla několik milých příběhů a vše nakonec pěkně zakončila. Na rodinku Heckových se nedá vzpomínat jinak než s úsměvem na tváři a jsem rád, že se jim zakončení podařilo na výbornou. Rád se na ně někdy podívám znovu.

"The Middle"...

80 %
90 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
90 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Paráda

Je to pohodová rodinka,miluju tátu Mikea,ten je skoro vždy nad věcí a dokonce mi nevadí ani český dabing,to už je co říct,celý seriál mám jako báječnou oddechovku,která mě vždy pobaví.
Nesmím zapomenout na Axela,takovýho panáčka bych asi zabila,ale tady sedí jako pr... na hrnec :-)

100 %
89 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
89 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Whoop!

Tak jsem po delší době opět narazila na vtipný sitcom, který pojednává o rodince, co se snaží nevyčnívat a být průměrná, což jim opravdu moc nejde, a tak se Mike a Frankie snaží každou chvíli odvrátit nějakou katastrofu, kterou způsobí, popřípadě zhorší jejich děti. Ten nejstarší Axl vytáčí rodiče neustálým odmlouváním doprovázeným divokou gestikulací. Pak je tu nešikovná Sue, které nejde žádná školní aktivita, se kterou začne, ale člověk musí obdivovat její neutuchající optimismus, se kterým čelí neúspěchu. Ten nejmladší, Brick, žije v knihách, neumí zapadnout mezi děti a dohání Frankie k šílenstvím tím, jak bere věci po svém a zapomíná na domácí úkoly. Pak není divu, že Frankie nezvládá svou práci, která ji nebaví, a jako prodavačka aut nedokáže prodat jediné auto. Nejen tyto postavy ale dokážou člověka pobavit, nesmím zapomenout i na úžasně přitepleného Briana a přiblblé kamarády Axla, Seana a Darrina. V seriálu patří většinou k mým nejoblíbenějším epizodám ty sváteční. Musím ale podotknout, že dost epizod má originální vtipy díky způsobům řešení neustálého nedostatku peněz. Vždyť kde jinde funguje mikrovlnka, jen pokud je současně zapnutý fén? A která rodina je nadšená, že jim tornádo přinese na zahradu nové věci? Tohle je zkrátka oddychovka, u které jsem se bavila po celé 4 řady a už se těším na tu další :)

90 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

The Middle

Tento seriál mě dlouhou dobu míjel, až do dne, kdy jsem v TV zhlédnul jednu epizodu a nutně jsem musel vidět všechny ostatní. Všem kteří seriál neznají a mají rádi nenáročný a ztřeštěný humor ho rozhodně doporučuji! :)

80 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Průměrňákový seriál...

Seriál se dostal až k nám na obrazovky (TV COOL), avšak já ho znám jen z originálu. To nic nemění na tom, že tento seriál je co se týče příběhu opravdu průměrný. Rodina, tři děti, rodinné problémy... ale! Něco je tu jinak. Je fajn pro změnu sledovat zábavné ztvárnění problémů americké rodinky ze střední třídy. Jen v málokterém seriálu jsem viděl hádky kvůli koupi pračky, navrácení knih do knihovny bez poplatků a dalších běžných věcí. Sice to zní nudně, ale v podání tohoto seriálu je každá situace jedinečná. Rodina se doplňuje a díky pestrosti postav se může z jednoduché běžné záležitosti stát nekontrolovatelný problém, který se snaží rodiče či děti vyřešit. Seriál se mi moc líbí a doufám, že si najde oblibu i u jiných. Když se přehlédne fakt, že seriál vypadá jako tuny dalších seriálů, může vás velice překvapit, že tomu tak není. 100% si zaslouží opravdu výtečný seriál, ale tento je jen výtečný.

90 %
78 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
89 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

I'm gonna freeze your head and put it on some dude's body

Poprvé jsem seriál zaznamenala před pár lety, kdy jsme někam letěli a pár dílů the Middle bylo v nabídce programu v letadle. Možná, že jsem tehdy pustila pár minut, ale moc si to nepamatuju.
Dlouho jsem se the Middle vyhýbala (i když musím přiznat, že mě zaujalo, že hlavní postavu hraje údržbář), až jsem na něj narazila na Prima Comedy Central, kde jede díl za dílem. Pár dní jsem koukala až jsem si řekla, že tomu dám šanci. (Pak jsem to zhltla během relativně krátké doby, jak jinak.)
Když se nad tím zamyslím, tak mě vlastně každá z hlavních postav vytáčela - všichni neskutečně nepořádní a tak nějak, asi i takoví ti průměrní Američané (viz přístup třeba k placení účtů) - Frankie, která se musí stále do něčeho plést; Sue, která si žije vlastním životem a je overexcited ze všeho; Axl, který je prostě egocentrický a čuně; Brick, který není schopen sociální interakce (trošku mě štval i celkový přístup rodiny k němu) a Mike, který z toho všeho vychází asi nejlépe, ač jeho neprojevování citů občas taky leze na nervy (ale scéna, kdy zpíval v autě je asi jedna z nejlepších!). Asi ani nemůžu říct, že bych měla vyloženě oblíbenou postavu, ale všechny dohromady dělají ze seriálu něco skvělého. :)
Je to fajn oddechovka, která opravdu pobaví a nezklame. Nicméně se přiznám, že poslední sérii a půl jsem žrala hlavně kvůli romantické linii, která mě nakonec nezklamala (jó, a finále jsem si musela pustit hned poté, co jej dali na web, i když to bylo někdy kolem páté ráno a já měla den po státnicích, takže jsem měla plné právo vyspávat. :D)

90 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

prumer to neni .. pro me je to parada

Rodinka Heckovych.. co o nich rict? .. Nejvic me tam bavi Brick a Axel. Brick co rekne, to je perla. U kazdeho dilu se zasmeju. Mam to dokonce v ntb vsechni dili a obcas kdyz mam blbou naladu tak si je pustim a hned je mi lip. Cesky dabing mi nevadi, podle myho nazoru je dobře provedeny.

90 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Nadprůměrně průměrní

Skvělý seriál, který líčí s humorem sobě vlastním každodenní strasti i slasti, ať už s dětmi, penězi nebo v manželství.
Mám pocit, že takhle to fakt jednou prostě bude :-D

Heckovi své děti milují, ale mají na ně střízlivý pohled. Nic tady nepřikrášlují; finanční problémy jim padají na hlavu a tak si berou další kreditku s tím, že se to nějak vyřeší. Děti se nesnáší a ve vzácných chvílích milují. A jejich děti jsou ryze průměrné, stejně jako rodiče. Ale po pár epizodách Vám to přiroste k srdci. Sice se nebudete smíchy plácat do kolen a mlátit hlavou do klávesnice, ale skvělá oddychovka k snídani to je.
Nejvíc mám asi ráda Sue, tak moc se chudák snaží. Aspoň, že ten řidičák jí vyšel :-) A running joke s jejím gay kamarádem nemá chybu. A díl s Rayem Romano (Raymonda má každý rád) byl hodně povedený, pakliže jste aspoň pár dílů shlédli!

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Je to ten pravý seriál pro mě

Po prvních pár dílech jsem si říkala, jestli tenhle seriál není až moc ujetý a bláznivý. Po dalších dílech jsem, ale zjistila, že je přesně pro mě.

Seriál je pohodový, oddychový a občas Vás překvapí. Líbí se mi všechny postavy - ukřičená Frankie, která je hlavou rodiny, i když nikdo jiný si to nemyslí; mlčenlivý a nabručený Mike; miláček Axel (ano, mám pro něj velkou slabost); bláznivá Sue (u které jsem se trochu bála, že pořád bude tak zvláštně ujetá ....ale konečně se z toho "vylízala" a dá se o ní říct, že je téměř dáma) a Brick, který je prostě Brick!

Na seriálu se mi nejvíce líbí, že díly v sériích mají stejné náměty - Den matek, Díkuvzdání, Hallowen.... a my vidíme, jak se snaží každý rok o nějaké zlepšení.

Takže se opravdu nemůžu dočkat další série, protože já Heckovy miluju.

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Klenot

Miluju je. Co víc na to říct? Jsou jiný než všechny ostatní seriálové rodinky (snad kromě Simpsonových) a tím jsou naprosto výjimeční. Miluju Sue a její šílené oči, miluju, jak je podle Axla všechno trapné, miluju šeptání Bricka, miluju, když Frankie řekne ,,Seriously?!", miluju lhostejnost Mika.
Jsem moc rád, že taková bulvární televize jako je Nova ocenila jejich kvality a začala je vysílat na infantilně nazvaném kanálu Smíchov. Alespoň se tento seriálový klenot dostane do povědomí českých lidí, kteří nebudou pořád jen čumět na Ordinace v Ulici.

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Překvapivě vtipná oddechovka

Úplně šílená rodinka s na první pohled úplně šílenou zápletkou, ale celé to nějak šíleně funguje. Naprosto nenormální rodina opakovaně baví svojí výstředností:)))

70 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Neni to Bebrlyhyls...

ani tam neumiraj padousi, ale i kdyz jsem na to zacal koukat predevsim kvuli Patricii, tak Atticus Shaffer je naprosta jednicka serialu, tak svelou figurku aby clovek pohledal (az tenhle clovicek umre a jestli plati ze se prevteli do nejakyho zvirete, tenhle bude stoprocentne jezek).
Porad cekam ze se nejak vyhrabou a potka je velkej "zivotni" succes a z toho marastu se vyhrabou, ale u nich by to stejne byl spis fuc*es a hlavne to takhle proste nefunguje.

A jako obvykle, dekuji vsem prekladatelum.

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Jo!

Milý, vtipný seriál, hranice vkusu nepřekračující. Myslím, že má i skrytý výchovný potenciál.
U mne dokáže navodit dobrou náladu. U některých pasáží se velmi hlasitě směji, čímž pohoršuji ženu, která to nesleduje.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí