plakát seriálu

Putování s dinosaury

(Walking with Dinosaurs)

Názory uživatelů

Putování

Mám dojem, že to byl vůbec první dokument BBC z jejich prehistorické produkce, který byl u nás uveden (a nutno říct že až s příliš velkou slávou a reklamou).

Kdysi jsem to sledoval jako dítě, a vím, že jsem byl jako přikovaný k obrazovce.

Nutno říct, že každý díl z tohoto cyklu má něco do sebe, a pokud si chcete vychutnat opravdu celý dokument, doporučuji se podívat i na film o seriálu.

Každý díl je dojemný, zvláště pro nás malé děti to byla bomba, i když je také pravda, že další dokumenty jako Putování s pravěkými zvířaty a Putování s pravěkými lidmi tak kvalitní nejsou.

Toto byl první dokument, u kterého jsem měl pocit, že s těmi dinosaury jsem, u kterého jsem se cítil, jako bych se díval na sci-fi film, a i díky tomu jsem si odnesl jedinečný zážitek, který trvá dodnes.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Putování

Nejlepší dokument BBC. Má krásné počítačové animace, které se mi na celém cyklu líbí ze všeho nejvíc a ukáže vám a řekne dost o životě dinosaurů i o nich obecně. Kdysi to byl můj naprosto nejoblíbenější ,, seriál" a měl jsem to i na VHSkách. Krásný zážitek a NEJLEPŠÍ dokument VŮBEC. Zaujme každého bez rozdílu věku. Úžasné zpracování, skvělý komentář a je to okouzlující i po letech. Geniální dokument, tahle série je klenot BBC. Dětská léta jsou nezapomenutelná.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Pravěk neskončil pravěk trvá

Tento seriál je naprostá legenda. Nejen ve své době ale i dnes vypadá skvěle, každý díl je jedinečný, vždy představí nějaké zvíře a jeho pouť. Opravdu putujete světem druhohor a užíváte si každou minutu záběrů na dinosaury. Tvůrcům se povedlo vtáhnout diváka do děje. To každý přírodopisný seriál neumí. Parádní dílo a jeho pokračování rozhodně neudělaly ostudu.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

dinosauri

Tento seriál som začal pozerať ako šesťročný a bol som prilepený k telke. Perfektné efekty ma okúzlili a pozeral som to stále dookola. Plus perfektný príbeh a téma dinosaurov, ktorá zaujme každého chalana je spojená tak dokonale, že z neho určite robia jeden z naj dokumentov.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Tenkrát poprvé...

Nejspíš moje první větší setkání s dokumentární tvorbou BBC. Moc si toho už nepamatuju, jen, že jsem každý týden hltal nový díl, obdivně hleděl na ty monstra a říkal si, jak je možné, že tvůrci vědí, že ten dinosaurus řval zrovna takhle.

70 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Dinosauři

Velmi vydařený dokument od BBC,který ukazuje jak žili dinosauři,vzájemné vztahy a lovecké metody dinosaurů.Každý díl je zaměřený na nějaký druh,v kterém ho potom popisují.Osobně mě tenhle dokument velmi zaujal,vizuálni stránka ujde a velmi zaujme,především příznivce druhohorních zvířat.

90 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé