plakát seriálu

Ano, šéfe! s Gordonem Ramsaym

(Kitchen Nightmares)

Názory uživatelů

Gordon Gordon!

Gordon je prostě jednička. Z každé špinavé hospody udělá úžasnou restauraci. Moc se mi líbí jak všichni restauratéři nesouhlasí s tím, že je jejich jídlo hnusné.
Ovšem hodně bych zvažovala jestli se vážně polepšili a uklízí a vaří poctivě. Asi bych restaurace radši nenavštívila.
Gordon je nejlepší zábava na večery :)

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Lidská blbost je nekonečná!

Gordon je taková Matka Tereza v restauračním průmyslu. Přijde, zděsí se a postaví na nohy. Sem tam utrousí solidní hlášku. Pěkná show, Gordona mám opravdu rád.

Nejvíc se mi na tom líbí jak všichni ti lidé jsou přesvědčení, že jejich jídla jsou skvělá a absolutně netuší v čem je problém. Tenhle týpek jim řekne, že to žrát nebude, protože je to prostě sračka. Pak přijde do jejich potravinového skladu, kde jsou kolikrát takové hnusy, že se mi chce zvracet. A ti majitelé nad tím jenom kroutí hlavou a nemají o tom vůbec ponětí. Tak to jsou opravdu podnikatelé na jedničku.

Taky bych chtěl u takového člověka pracovat. Bych ho s klidem přivedl na buben, on by mi dával výplatu a pak by mi tam brečel že dluží půl milionu dolarů. Hold setkání s lidskou blbostí v přímém přenosu.

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Skvostný Gordon!

Gordon Ramsay opravdu nejde pro sprosté slovo daleko, zvlášť pokud se jedná o popis stávajícího stavu dané restaurace. Když si ale odmyslíme pro někoho možná nepřijatelnou mluvu, tak je to celkem zajímavá show a Ramsay je většinou úspěšný. Názorové rozpory některých šéfkuchařů a Ramsayho opravdu stojí za to.

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé