plakát seriálu

Řekni, kdo tě zabil

(Pushing Daisies)

Názory uživatelů

Smrt a koláče

Po celou dobu sledování jsem měla pocit, jako by mě někdo hodil do burtonovského universa, avšak ne toho temného, ale naopak toho vizuálně i jinak hýřícího barvami, hemžícího se spoustou bizarních figurek a naplněného stejnou měrou jak černým, tak vlastně i laskavým humorem. Detektivní případy nejsou nijak ohromující, ale komu na tom záleží, když je to celé tak absurdně nápadité, Anna Friel roztomilá, Lee Pace sympaťák až na půdu, vedlejší postava černocha narušuje obvyklý stereotyp už jen tím, že ve volném čase plete svetry, tety mořské panny nemají chybu a i ty mrtvoly berou svoje vraždy tak nějak sportovně. A navíc je to provoněné všemi druhy koláčů, co jich jen v místní koláčovně napečou...no, neberte to!

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Povedz kto ťa zabil

Prvý dojem z tohto seriálu bol dosť zmetený - vôbec som sa v tom nevyznala a necítila som sa pri jeho sledovaní príjemne.

No keď som mu dala druhú šancu a začala diely pozerať chronologicky, uvedomila som si, že som našla seriál, ktorý si určite ešte raz zopakujem.

Má neopakovateľnú atmosféru, vlastný svet, v ktorom klapú veci ako majú, zaujímavý dej, ktorému sme sa bohužiaľ neprepátrali celkom ku koncu, a najmä osobitný humor.

Ak ma vie niektorý seriál rozosmiať tak ako tento, má to u mňa vyhraté. Všetky postavy u mňa pracujú na plano a rovnako ako prostredie, sú dotiahnuté priam do dokonalosti.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Koláčník

Tahle pohádka připomínající kulisami a zpracováním Moulin Rouge (jak řiká Nikča) si mne získala hned prvním dílem. Příběh o Koláčníkovi Nedovi, který oživí Chucky, ale vlastně s ní nemůže být, je jeden z nejoriginálnějších co jsem za poslední dobu potkal. A i další postavy jako Olive a Emerson jsou fajn. A získávání odpovědí od samotného zavražděného je samo o sobě sranda. Trocha zvratů na konci mě bez problému nalákala i na druhou serii.
Pořád dobře, možná i líp. Jednotlivé díly baví a i příběh se nám vyvíjí. Nejen kolem Koláčníka a Chucky, ale i okolo Olive a Emersona. Radost trošku kalí dabing, protože v každém díle mluví vedlejší postava hlasem Vaculíka. To mi kazí radost na jinak velice povedeném seriálu. Škoda, že seriál skončil tak brzo a nedostalo se mnohem lepšímu a silnějšímu finále. I když konečný průlet nebyl špatný.¨
Nicméně Bryan Fuller se definitivně zapsal mezi mé oblíbence.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Koláče s příchutí smrti. Dáte si?

Co mě na seriálu zaujalo jako první je to, jak je stylizovaný. Prohnaný všemi veselými barvami, především žlutou(barva štěstí), syté kulisy, herci s nepřirozeně dlouhými řasami, přechody mezi scénami a k tomu vypravěč Jim Dale. Na kostýmech herců skoro nenajdete nějakou vybledlou, neutrální barvu, vše mají krásně barevné a nějaké ty výstřednosti jako klobouček ve tvaru koláče taky nechybí. Seriál je to netradiční, ale určitě kouzelný, který si mě dokázal získat už po prvních minutách.
Originalitu tomu upřít opravdu nelze, protože to propojení s detektivkou, kde jsou celkem chutovkové smrti, což krásně vyrušuje tu naivní pohádku a dává nam ochutnat i trošku té temnoty a záhadnosti.
Hlavní postava Ned je milý chlapík se zajímavou schopností a k tomu umí péct opravdu dokonale vypadající koláče, že jsem měla co dělat, abych neolizovala obrazovku.
Postavu, kterou jsem si zamilovala nejvíc je Olive, protože Cheno.:D Zprvu jsem si myslela, že to bude nějaká mrcha(blond sexbomba), ale ona byla asi největší zlatíčko v seriálu. Narozdíl od Chucky, Olive jsem věřila tu naivní nevinnost, navíc uměla přijmout odpovědnost, kdežto Chucky knučela, at se na ní nezlobí..což mi připomíná, že Chucky jsem si moc neoblíbila. Samotná Anna Friel mi nevadí, ale jí jsem zkrátka tu svatouškovkou nevinnost opravdu uvěřit nedokázala. Přišlo mi, že Olive si Neda zaslouží víc, ale když to vezmu zpátky, tak on jí ne.
Emerson Cod má můj respekt jako správný cynický týpek, co se tváří tvrdě, ale jakmile začal Olive říkat "Maličká", tak jsem věděla, že opravdu citlivou stránku má, což později ukázalo i to, jak jsme se ponořovali do jeho tajemství. A díky němu jsem začala používat hlášku "Hell No!".

Krom postav mě bavily i případy a příběhy. Oživování mrtvých na minutu, to byla slušná prča a proto nikdy nezapomenu, jak zjištovali odpovědi od chlápka uvnitř žraloka nebo od chlápka, co byl usmažen v těstě na kuřecí stripsy. :D
Není to jako běžné detektivky, příběh se posouvá jako normální dramata, baví svojí výstředností, zkrátka si diváka umí udržet.
Upřímně, pokud chcetě zkusit něco netradičního, poutavého, zábavného a "chutného"(:-D), tak toto bude ideální volba, protože takovýchto seriálu je opravdu málo a vlastně jsem nenašla seriál, který by se tomuto aspon vzdáleně podobal(krom Tru Calling, Ghost Whisperer, kde se taky komunikuje s mrtvými, ale jinou spojitost tam nenajdete).

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Sladká vůně smrti

Rozkošné, nelze říct jinak. Nejroztomilejší krimi seriál co jsem kdy viděla. Krásná herci, krásné prostředí, krásná romance, krásné koláče a troška nadpřirozena. Realistické diváky může tato přeslazenost iritovat, ale já jsem snílek a zamilovala jsem se <3

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Life. Death. And life again

Detektívka? Fantasy? Komédia? Niečo romantické? Či dráma? Že to spolu fungovať nemôže? Toto a ešte niečo naviac v sebe mieša Pushing Daisies. A dokazuje tak, že na pohľad pofídérna zmes žánrov, môže fungovať a funguje na výbornú.

PD je niečím jedinečným a zvláštnym. Má svoju atmosféru, ktorá chytí človeka hneď od začiatku. Najprv dostane len jej kúsok na ochutnanie. Chutí tajomne a kúzelné. Núti vás ponárať sa čoraz hlbšie do tohto bláznivého, farebného, zábavného, čarovného ale aj smutného sveta. Z každého záberu dýcha táto zvláštna a bláznivá atmosféra a vy si užívate každý jeden jej moment. Príbeh samotný je jednoduchý. Príbeh o láske dvoch ľudí, ale nič nie je také ľahké ako sa zdá. On sa jej nemôže dotknúť, ona je mŕtva. Nie je to však len o nich. Každá časť má svoj prípad. Prípad, ktorý pôsobí možno bizarne a neuveriteľne, ale vám to vôbec nevadí. Môže sa zdať, že prípady spolu nesúvisia (najmä v prvej sérii). No to prepojenie tu medzi nimi je. V prvej sérii je síce menšie, no v druhej sérii naberá na výraze a všetko je navzájom prepojené, všetko spolu súvisí. Aj najmenší, zdanlivo nepodstatný detail má svoje opodstatnenie. Príbeh nestojí na mieste. Po celý čas sa posúva a vyvíja. Prvá séria sa skôr sústreďuje na samotné postavy, ich pocity, túžby a starosti. Druhá posúva príbeh ešte ďalej. Žiaľ sa seriálu dostalo len dvoch sérii, čo je škodu, pretože sa mal ešte kde vyvíjať a posúvať. Napriek tomu sa mu dostalo celkom dôstojného zakončenia. Bol to krásny a čarovný happyend, presne taký akým bol seriál sám.

Rovnako bláznivé a čarovné ako seriál sú aj samotné postavy. Každá z nich je originálna, bláznivá, svojská. Každá z nich si vás svojím spôsobom získa a vy všetko budete prežívať s ňou. Žiadna z nich je plochá, nudná či nezáživná. Každá z nich má svoje miesto a svoj príbeh, ktorý postupne rozpráva. Herecké obsadenie ani lepšie nemohlo byť. Každý jeden z hercov na svoju postavu dokonale hodil a dával jej ten správny výraz, robil ju ňou.

PD je seriálom s vlastným, svojským, bláznivým svetom. Svetom, ktorý si vás získa hneď od začiatku. Svetom, ktorý vás rozosmeje a po celý čas budete mať na tvári úsmev od ucha k uchu. Treba mu len dať šancu a skúsiť ho. Ľutovať určite nebudete.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Můj názor

První, co jsem viděla z tohoto kontroverzního seriálu, byl konec prvního dílu, na který jsem narazila náhodou, když jsem hledala v televizi nějaký koukatelný program. Jelikož to vysílali na prima COOL, což je jedna z mála stanic, na kterou se často dívám, nepřepnula jsem to a shlédla zbytek epizody. Pochopitelně jsem z toho nic moc neměla a na Řekni, kdo tě zabil jsem si dlouhou dobu ani nevzpomněla.

Zhruba po roce jsem měla angínu a mohla jsem jen ležet a koukat na televizi, jenže jako obvykle nic nedávali. Vtom jsem si vzpomněla na ten kousek seriálu. Scéna, kde dva lidé naznačovali líbání porcelánových opic v jejich rukách a s ní spojená zvědavost mě donutila ten seriál vyhledat.

Od té doby si ho pouštím jako kulisu k práci, když jsem nemocná a nebo na něj prostě mám chuť. Nemůžu se ho nabažit. Líbí se mi jak je jiný, vtipný, milý, staromódní a přitom moderní a hlavně to, jak nevíte, co dalšího čekat (ovšem pokud jste ho neviděli asi stokrát jako já :D)

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

vymýšlet nadpis je vážně otrava

Pravděpodobně byste nenašli podobně čarokrásný, magický, dětsky ulítlý a formou dokonalý seriál jako je tento. Pravděpodobně byste ani nechtěli hledat, protože tento seriál všechny náležitosti splňuje. Na jednu stranu sladký jako cukrátko z pouti, na druhou stranu hořký jako mříže vězení. O tom všem tento seriál je. Každá postava v něm zažívá svoje vlastní trápení, ale notně oslazené dokonalým světem, kde i když vám fouká vítr sníh do tváře, je to vlastně příjemné.

Jednotlivé příběhy, byť spolu zdánlivě nesouvisí, v druhé řadě dostanou společnou linku (i když, pravda, spíše pro dobro věci); první řada se soustřeďuje na Koláčníka, Emmersona, Chuckie a Olive a jejich "detektivní" kariéru, ale druhá se už zabývá pouze Chuckiiným otcem - zdají se být tyto dvě řady stejné, leč nejsou stejné.

Svět, ve kterém postavy žijí je moderní - ale zároveň přecpaný těmi krásnými serepetičkami z minulého i předminulého století. Pravé retro. Všichni se mají rádi a i ty vraždy jsou s grácií a finesou umělce.

Co mohu říct nakonec je snad jen hodnocení - pro mě seriál bez zbytečných okolků, (asi kvůli nedostatku peněz) ukončený trochu násilně a předčasně, ale pořád jde o výborný počin. 10/10.

100 %
91 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
91 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

75%

1. série
Hodně zajímavý nápad, první díl byl něco úplně nového, což mě hned zaujalo. V každém díle byl moment, u kterého jsem se opravdu dobře pobavila a zasmála, především ve výrazech a komentářích soukromého očka Emersona Coda. Olive byla také naprosto skvělá, o čemž svědčí i soška Emmy, kterou si Kristin Chenoweth za tuto roli odnesla. Postupem času mě ale díly začaly trochu nudit, připadalo mi, že je každý díl o tom samém s jinou mrtvolou. Pořád jen Chuck a Ned, nemůžou se dotknout, jak smutné...

2. série
V podstatě k druhé sérii platí komentář výše, kromě nadšení z prvního dílu. Naopak díl poslední se umístil v první půlce mých oblíbenějších dílů a líbilo se mi, že celý seriál skončil happy endem. V podstatě Pushing Daisies byla pohádka, jistě, místy strašidelná, často velmi vtipná a chytře vymyšlená, u které by ale nemělo smysl pokračovat další sérií. Pushing Daisies není seriál, ze kterého bych skákala nadšením, rozhodně to ale není seriál, u kterého bych usínala nudou a modlila se, ať už to mám rychle za sebou. Lepší průměr.

70 %
86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
64 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Úsměv!

Tento seriál si z nás tak trochu dělá srandu. Na první pohled se zdá, že jde o velice kýčovitě barevný a romantický počin, jenže stačí trochu hlouběji nahlédnout dovnitř, a zjistíme, že to bravurní kolísání na hranici kýče s realitou je právě to "ono", co nás na tomhle seriálu bude přitahovat.

Pushing Daisies nazývám "usměvavým seriálem", neb na konci každé epizody se vám na obličeji rozprostírá takový ten přiblblý roztomilý úsměv :)

Postavy jsou úžasné, ať už jde o ústřední dvojku, která na sebe hází své romantické pohledy, či Olive, a hlavně Emersona, který mě svými vždy vhodnými poznámkami vždycky rozesměje :)

Ke konci jsem věrně doufala, že tu neustálou krizi "nesmím se tě dotknout" nějak rozřeší, i když mi bylo jasné, že se to asi nestane. Přesto všechno hodnotím Pushing Daisies jako skvělý oddychový seriál, který mi vykouzlí úsměv na tváři a po čase se k němu určitě zase vrátím.

100 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Tak to vidím já...

První řada - 95%
Druhá řada - 85%

První dojem: Po prvním díle jsem vážně spokojenej. Vtipný seriál, který má i téma na dojemné části. Skvělé hlášky. Originální příběh. Zajímavé postavy. Hlavně tety jsou opravdu perfektní. Pokud seriál nezaběhne směrem k nudnému kýči, tak to bude naprostá špička. Na závěry je zatím brzo, ale tomuhle seriálu věřím. Zatím 90%.

První řada: Málokdy se vidí tak osobitý a originální seriál, který se nebojí být jiný a svůl. Originální a místy byzardní detektivní příhody, jejichž řešení závisí na rozhovoru s mrtvými (leckdy nějakým způsobem znetvořenými) obětmi. Přestože seriál je dokonale morbidní a černý humor je snad všude, tak všichni hrdinové jsou v podstatě milí lidé a díky tomu vzniká dokonalý kontrast.
Hlavně jsem si oblíbil tety Lily a Vivian, které vždycky ukradnou scénu pro sebe a Olivii Snook, které se to daří taky.

Druhá řada: DRuhá řada má pomalejší začátek a občas už je hranice kýče překročena. Dějová linie s Klášterem v prvních několika epizodách zdržuje jejich děj.
A teď konec výhrad. Pushing Daisies byl stále jeden z nejnápaditějších a nejzábavnějších seriálů svého druhu. Příběhová linie posledních dvou třetin sezóny se obdivuhodně rozjela a přestože každý díl si uchová vlastní příběh, je i chytře rozšiřován ten obecný.

Pushing Daisies je jeden z mála seriálů, který si za dvě řady vytvořil vlastní svět s fungujícími pravidly a jedinečnou atmosférou. Bohužel už zřejmě skončil a mě to moc mrzí. Zbudou na něj jen dobré vzpomínky.

90 %
82 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
91 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Řekni, kdo tě zabil

Příjemná oddychovka, ve které se mísí černý humor a trochu Burtonovi poetiky. Hlavní čtyři postavy jsou sympatické a je radost na ně koukat. Samotné epizody balancují na hraně kýče a geniality. Mám štěstí, že mě sedl styl vyprávění, protože kdyby mi nesedl přišla bych o jeden z nejoriginálnějších seriálů poslední doby.

80 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
87 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

Pushing Daisies

Mám ráda seriály od Bryana Fullera (např. Dead Like Me) a tak jsem toho od Pushing Daisies hodně čekala. A nebyla jsem zklamaná. Pushing Daisies je jako svěží vítr. Má originální styl vyprávění, originální příběh, dobře napsané postavy a vynikající herce a po sledování všech dostupných dílů jsem se nenudila. Jako oddechovka perfektní.

90 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Co díl, to perla

Ve velice výjimečných případech se vám stane, že narazíte na něco, co je vám "ušité na míru". Přiznám se bez mučení, že Pushing Daisies u mě spadá právě do téhle kategorie. Přesto, že se vše točí kolem mrtvol, celek působí velice pozitivně a optimisticky. Svůj díl na tom má i veselá barevná stylizace, potrhlost postav, absurdní zápletky, všudypřítomný humor a v neposlední řadě skvělé herecké výkony, Jako bonus tu najdeme roztomile staromódní romantiku i několik písní (většinou v podání bezkonkurenční Kristin Chenoweth). Je mi záhadou, jak je možné, že seriál, který sbíral nominace a ocenění, kam se člověk podívá. a i zde se těší velké popularitě, skončil po dvou sériích. Sečteno, podtrženo je to roztomilé, barevné, vtipné, absurdní, potrhlé, ujeté...a prudce koukatelné.

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Řekni, kdo tě zabil

Tenhle seriál je bomba a obzvlášť jeho první série stála za to. Ve své době to byl nejoriginálnější a nejpošahanější seriál, který jsem viděl - a tohle má možná dodnes. Navíc byl vtipný, měl absolutně potrhlé zápletky a skvělé obsazení. A já se bavil u každého dílu. Tohle vysoce kvalitní a originální dílo však bylo v posledních epizodách trochu slabší, ale kouzlo má pořád. Já třeba jsem mu propadl po prvním díle a nedokázal se odtrhnout. A těch barev, co tam bylo!!! A ty dvě tety od Chucky a ten policajt, no jé, úžasné postavy!

80 %
57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Ned

Když jsem se na seriál dívala poprve, moc mě nezaujal, ale díky Chuck a Nedovi jsem to sledovala dál. Čím více jsem se na to dívala, tím více se mi seriál zamlouval. Moc pěkné zpracování a postavy? Kdo by mohl zahrát perfektně koláčníka než Ned? Také mě zaujalo co Ned dokáže. Jakmile se dotkne něčeho mrtvého,zhnilého nebo plesnivého, promění se to zpátky tak jak to bylo. Mrtví se promění v živé, zhnilá jahoda se promění v lahodnou,čerstvou jahodu a plesnivý koláč v čerstvý koláč. Naopak,když se dotkne něčeho nebo někoho živého tak zemře. Je to velmi dobrý seriál. Doporučuji všem.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Kéž by tak bylo víc dílů.

Krásný, milý seriál s originálním námětem. Příjemní herci. Mám tento seriál velmi ráda, je takovým neobvyklým způsobem sweet and adorable. Ten vypravěč a jeho upřesnění času :D Ted a Chuck, Olive :D

90 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Originálních seriálů není nikdy dost!

Tento seriál si mě získal, jak svým nekompromisně černým humorem tak originálním příběhem sice my to ze začátku hodně připomínalo Volání Mrtvých, ale naštěstí jsou si tyto oba skvělé seriály podobné jen díky hlavnímu motivu, ale ve všem ostatním si jdou svojí vlastní cestou. Je škoda, že Řekni, kdo tě zabil už asi nebude mýt pokračování ale na straně druhé je otázka jestli by měl ještě co nového nabídnout.

80 %
30 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

tak tohle můžu

Krásný seriál plný milého humoru.Dostal mě hned prvním dílem a velice ráda jsem ho sledovala.Velká škoda ,že skončil tak brzo.anebo to bylo dobře protože kdo ví jak by ho tvůrci zmrvili.Takhle to bylo aspon dokonalé

100 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

proč ne

přijde mi to docela originální a zajímavé, není to múj nejoblíbenější seriál ale snesu ho.

60 %
9 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
27 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Jak na to????

Ahoj,jestli jsem dobře pochopila,tak TADY SE MOHU PODÍVAT NA SERIÁLY,ale nejdou mi spustit
(nevím jak a kde)???Prosím poradte!!!

0 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Pushing Daisies

Tento seriál som pozerala, len tak občas a môžem povedať, že som videla aj lepšie seriály.

40 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Oddychovka

Skvělý Lee Pace ve velice oddychovém seriálu s dobrou atmosférou a zajímavým stylem vyprávění. Nej díly: Bitter Sweets a Comfort Food

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Ned Koláčník

Velice zajímavé téma i zpracování. Je tam všechno barevné, hezké, milé. Vlastně i ty mrtvoly :D

A kdo by neodolal Nedu Koláčníkovi? :D

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Řekni, kdo tě zabil

Zkuste si představit, že nějaký motiv dotáhnete k dokonalosti. Třeba svéráznost, která kdekomu může připomenout jeho vlastní svéráznost. Stejně svérázný humor. A neméně svéráznou romantiku. A máte Pushing Daisies. Seriál, který má během dílu alespoň dvacet okamžiků, které si chcete přehrát, pustit znova, jen proto, co některá z postav řekla, jak to řekla, jak se přitom tvářila nebo jak to celé působilo.

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

100% Láska

Podle mýho je to kouzelný seriál :)
Je tam (jako v každym seriálu/filmu)zamilovaný trojúhelní,akce a trochu fantasy :)
Takže mu dávám 90%!

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Úlet

Je to křiklavé, je to šílené, je to plné ukřičených nebo nelogicky jednajících postav a stejně to nějak funguje. Minimálně mi přijde geniální to, jak vždycky vyřeší jednotlivé případy. Detektivka hodně jinak.

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Barevná fantazie

Další z velmi povedených seriálů. Osobně jsem ráda za rozmanitou barevnost. Každý díl je něčím unikátní. Úplně stačí zakončené dvě série :)

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Jo ,dobrý :)

Dobrý seriál který mě zaujal.Celé to působí tak sladce (i přes některé vraždy atd...) a je to takové hezky nerealistické.Jinak fajn...

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

fajn pohodovka

Fajn pohodovka.veľmi neštandardná. Skoda, že sa len 2 série. Osudy ľudí z Kér D Kér by si zaslúžili pokračovanie

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Pushing daisies

Perfektně vymyšlený námět pro seriál. Nic podobného jsem ještě neviděla a celková kombinace námětu, obsazení a zpracování zapříčinila, že se Pushing daisies vyšplhalo na první příčky v mém seriálovém žebříčku. Koláčníkova láska s Chucky je oproti jiným zamilovaným příběhům čistá a ve spojení s přihlouplou Olive, která se neustále snaží vetřít do Nedova srdce, doplňuje tato linie s důvtipem i hlavní dějovou linii. Navíc mám moc ráda funkci vypravěče - atmosféra každé epizody je díky němu ještě o něco barvitější. Pushing daisies hodnotím výbornou..

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Řekni, kdo tě zabil

Velmi zajímavý seriál, který mě zaujal už svým nápadem obživovat mrtvé a hledat vrahy. Celkově mi přišel tento seriál takový až roztomilý. Je barevný, svým způsobem veselý, měl dobré herce a postavy a tím si mě určitě získal. Doporučuji :)

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk