Řekni, kdo tě zabil

Řekni, kdo tě zabil (Pushing Daisies) — 2. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Jim Dale, který dělá v seriálu vypravěče, je v USA známý také tím, že nahrál čtenou verzi Harryho Pottera (samozřejmě také jako vypravěč).
Vložil: megawir
Anna Friel, představitelka Chuck, je u nás spíše známá jako představitelka Čachtické paní z filmu Juraje Jakubiska, Bathory.
Vložil: xxmartinxx
Seriál měl být původně spin-offem k seriálu Mrtví jako já, ale nakonec mu byla ponechána větší volnost.
Vložil: xxmartinxx
Britská herečka Anna Friel, představitelka Chuck, používá během seriálu americký přízvuk. Její matka řekla, že to nemůže snést.
Vložil: xxmartinxx
Název seriálu je americkým slangovým výrazem pro to, když je někdo mrtvý. Pushing daisies - vytlačovat sedmikrásky - znamená, že když je někdo pohřben, "vytlačuje sedmikrásky na povrch".
Vložila: lonelinka
Bryan Fuller napsal postavu Neda přímo pro Lee Pace, ale jeho agenti to zamítli. Fuller poté nabídl roli Adamu Brodymu, který ji odmítl, protože po ukončení O.C. již v seriálu účinkovat nechtěl. Nakonec manažer Lee Pace obešel jeho agenty a řekl mu, že by si měl přečíst scénář k pilotu. Lee tak učinil a roli přijal.
Vložila: Ajka
Kristin Chenoweth, která hraje postavu Olive Snook, nazpívala všechny písně sama. V současnosti účinkuje na Broadwayi a vydala již několik alb.
Vložila: Ajka
Seriál je založen na původní zamítnuté zápletce k seriálu Dead Like Me, kde postava Ellen Muth není schopna sebrat žádnou duši, protože je někdo oživuje dotekem.
Vložila: Ajka

Filtr epizod

SPECIÁLNÍ KATEGORIE